Přidejte do svého jídla zázvor, abyste zvýšili pálení kalorií

Úbytek na váze se trochu zrychluje, pokud vaše jídla zahrnují zázvor. Nutritiontists na Columbia University brzy zveřejní v metabolismu studium člověka, ve kterém muži po jídle snídaně, ke které byl přidán zázvor, spálil dalších 43 Urawa Red Diamonds Dres kalorií.

Vědci vyzkoušeli 10 mužů ve svých třicátých letech. Měli průměrnou BMI 27, takže měli trochu nadváhy. Vědci dali mužům snídani muffinů a pomerančové šťávy při dvou příležitostech. Snídaně obsahovala 595 kalorií, z nichž 85 g byly uhlohydráty, 25 g tuku a 7 g proteinu.

Při jedné příležitosti muži vypili sklenici horké vody se snídaní, při druhé příležitosti vědci rozpustili 2 g práškového zázvoru ve vodě. Prášek nebyl extraktem takového druhu, který najdete v doplňcích. Byl to zázvorový prášek McCormicka, jako je to, co si můžete koupit v supermarketu.

Šest hodin po snídani vědci měřili výdaje na energii mužů. Obrázek níže ukazuje, že muži po zázvorové snídani spálili mnohem více energie.

Po každém jídle stoupají výdaje na energii, ale nárůst byl o 43 kcal mnohem více poté, co muži konzumovali zázvor. Pokud jste to udělali každý den – podle snadného výpočtu, který se vám opravdu neočekává, že uděláte na základě experimentu, jako je tento – můžete ztratit 2 kg za rok.

Práškový zázvor také CF Monterrey Dres po jídle zvýšil pocit sytosti po jídle, podle odpovědí, které subjekty daly dotazníku, který museli vyplnit. Černé bary ukazují skóre po zázvorové snídani.

Vědci si nejsou zcela jisti, jak Ginger funguje. Analyzovali krev subjektů, ale nezjistili žádné významné účinky na koncentrace inzulínu, glukózy, TNF-alfa, CRP, interleukinu-6, leptinu, pyy, adiponektinu, glp-1 nebo aktivního ghrelinu.

Někteří našli horkou vodu s zázvorem příliš kořeněným. Vědci se diví, zda by nebylo lepší smíchat zázvor s mastným jídlem. To by to mohlo učinit mnohem chutnějším a mohlo mít ještě Kashima Antlers Dres mnohem větší účinek: tělo absorbuje zázvor lépe v kombinaci s tukem.

Vědci však dochází: „Z pohledu veřejného zdraví může mít v důsledku zvýšení termického účinku potravin pozorovaných v této studii použití zázvoru pro správu hmotnosti. Kromě toho mohou být účinky posíleny denní spotřebou. “

Zdroj:

Leave a Reply

Your email address will not be published.