Nalezení času na plné cvičení denně může být těžké. Zůstaňte v lepší kondici tím, že se s těmito základními malými potyčkami dostanete na nohy mnohem častěji.

1. Pijte

Popíjení vody po celý den vás udržuje hydratované a vytváří mini-přestávky. Zastavení sprchy, někdo?

2. Prozkoumejte budovu

Projděte se do sprchové místnosti na druhé straně podlahy. Když jste nahoře, možná se také můžete dostat do několika dalších kroků!

3. Zaparkujte daleko (nebo vystupte brzy)

Vyberte si místo, které je z budovy nejvzdálenější. Nejezdíte? Vypadněte z autobusu nebo metra One Zastavte se brzy a jděte po zbytek cesty do práce.

4. Přeskočte výtah

Rozhodl se vzít po schodech místo výtahu nebo eskalátoru, je dobré pro vaše srdce … a nohy, Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres plíce, jádro atd.!

5. Čerpejte nohy

Jezdím na kole, kdykoli je to možné. Křupavý podzimní vzduch je nejlepší na dlouhou cestu na dvou kolech.

6. Pracujte na svých taškách

Pomyslete na svou kabelku Real Betis Balompie Dres nebo nákupní tašku jako na činku a při procházce přes obchoďáku udělejte kadeře s jednou paží. Po několika opakováních přepněte strany.

7. Surf Public Transport

Pokud je bezpečný a vhodný, zkuste stát při jízdě na autobuse nebo vlaku. Jakmile se další zastávka blíží, umlčete nohy, jemně ohýbáte kolena a zapojte své abs, abyste zůstali vzpřímeně v postoji surfaře.

8. Chůze a mluvte

Místo toho, abyste seděli u stolu čmárající, vstaňte a projděte se, zatímco si povídáte po telefonu.

9. Proveďte chůzi

Místo toho, abyste seděli v konferenční místnosti, vezměte si další relaci Brainstorm na točení kolem bloku. Přijetí scenérie při zapojení Kashiwa Reysol Dres do konverzace může zesílit vaši inspiraci.

10. Squat, když nakupujete

Proměňte obchod s potravinami v tělocvičnu. Udělejte nějaké lýtkové zvýšení, abyste dosáhli něčeho na horní polici, a vyzkoušejte několik dřepů nebo výpadek při vedení nákupního košíku po uličce. Pokud vám někdo dává zvláštní pohled, pozvěte je, aby se připojili.

11. Fit In Coach

Můžete si zlomit pot, kdekoli, kdekoli s trenérem Fitbit.

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace nesmíte používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.