ahoj! Dnes jsem provedl skenování Body Spec DXA. Je to jedna z nejpřesnějších metod testování tělesného tuku i štíhlého svalu. Stejně jako to bylo neuvěřitelně zajímavé! V jednu chvíli jsem řekl: „Toto je ta nejúžasnější věc, jakou jsem kdy viděl !!“ Stejně jako osoba, která řídí výrobce, prohlásila, že opravdu doufá, že FC Utrecht Dres v určitém okamžiku mého života vidím chladnější věci. Ha!

Nejprve si promluvme o běhu i o jídle …
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 3. den
Marathon Training Video Diary – den 3. Běh inspektu Journal Inspect in Run Eat Opakování

Více videí

0 sekund 51 sekund

Další
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Žít
00:00
08:21
00:51

Dnes ráno jsem měl na rutině jednoduchého 8 mil. Tento strom je tak jasný a také šťastný. Líbí se mi to!

Po provozu jsem byl připraven a také jsem udělal rychlý proteinový chvění. Je to proteinový prášek, led, mandlové mléko, banán a zmrazený špenát. Poté přidejte mnohem více mandlového mléka, když si uvědomíte, že je stejně tlusté a také zlomíte mixér.

Scan Truck DXA byl v Huntington Beach, což je mnohem lepší než Los Angeles, kde bydlím. Bylo neuvěřitelně praktické provést návštěvu a dostat se na místo.

Body Spec má domácí místo se skenerem a další testovací zařízení v LA. Vůz může provést měření tělesného tuku. Jde to všude kolem jižní Kalifornie, stejně jako v San Franciscu.

Blog specifikace těla má skvělou publikování porovnávající všechny různé metody pro testování tělesného tuku.

Jak funguje DXA?

„Skenování Bodyspec DXA je jednoduchý, 10minutový test tělesného tuku, který podrobí podrobné snímek vašeho přesného rozpadu kosti, tukové tkáně a svalové hmoty. DXA využívá extrémně slabé paprsky rentgenů k nalezení struktury každého čtverečního palce vašeho těla. Tyto výsledky jsou interpretovány a agregovány tak, aby vám poskytly nejen celkové procento tělesného tuku, ale také celková vizualizace, jakož i analýzu vaší štíhlé tkáně a hustoty kostí. “

Typ jsem odeslal na internetu, takže jsem byl připraven jít, když jsem se ukázal na schůzku. Ležíte na této posteli, zatímco rentgenový výrobce pomalu diskutuje o celém těle. Postupuje o hustotu celé vaší tkáně a může také říct, z čeho jste vyrobili – doslova. Přesně vám řekne, kolik tuku / štíhlé tkáně / kosti máte.

Skenování trvá asi 5 minut, stejně jako jsem tam jen ležel visí ven, zatímco výrobce přišel na to, jestli jsem včera v noci jedl i spoustu cookies.

Výsledky vyšly okamžitě. Zástupce šel se mnou a také mi ukázal fotografie celé své kostra. Toto je ta nejúžasnější věc mého života. Viděl jsem celou kostru od hlavy k prstům – kdy to uděláš?! Tak divný. To jsem já.

Barevné části jsou libová svalová hmota nebo tuk. Získáte rozpis toho, kde přinášíte na své tělo přebytečný tuk.

Moje výsledky: Byl jsem docela šokován svými výsledky. Dělám 24denní potíže, takže moje váha je dole (jo !!), ale nechápal jsem, co od mého tělesného tuku a svalové hmoty očekávat. Ideální nyní mám Eintracht Frankfurt Dres 22,7%.

Bylo opravdu skvělé vidět přesně to, kolik tuku vs. svalové hmoty vs. kosti tvoří tento monican. Stejně jako zpráva vám přesně říká, kolik tuku / svalové hmoty máte také na každé končetině. Tato metoda můžete zjistit, zda existuje nějaký typ extrémně evidentní nerovnováhy. <- To je zásadní pochopit, protože obrovská nerovnováha může způsobit zranění. Uvedl jsem, že se chci znovu vrátit, když jsem s obtížemi, ale osoba uvedla, že je obtížné očekávat obrovské úpravy v této krátké době. Takže to mohu trochu vytlačit. TBD. Mám rozdíly v mých ideálních vs. levých nohách a pažích, takže to chci mít na paměti také. Neměl jsem čas na to, abych do toho věřil, kromě toho, ale chci to zkusit a využít tyto informace, abych mi pomohl dostat se k mé váze a také běžet cíle. Budu se podělit, až se vrátím k Arsenal FC Dres druhému čtení.

Podívejte se na informace o Body Spec i další služby na jejich webu zde.

V polovině odpoledne jsem měl nějakou stimulaci, aby mi pomohl shromáždit, abych dokončil nějakou práci. Miluji své nové skleněné brčka! Vyzkoušel jsem také ty kovové, ale věřím, že jsou perfektní.

Vegasův zadek. Nemáš zač.

Na metodě House z Huntington Beach jsem se zastavil v Ikea na Lil Peek. Požaduji nějaký druh regálu skříně nebo situace v organizaci. Nedostal jsem nic obrovského, ale tyto cookies jsem vyzvedl, protože nechci, aby se můj tělesný tuk dostal tak nízko. Tlubí lidé jsou těžší unést, takže stravování je obecně bezpečnostní opatření, že?

Ach, stejně jako hluboké jídlo nachos. Jsou jako rutinní nachos, kromě toho, že jsem je vyrobil v malém pečení, stejně jako tlusté i chutné.

Teď se musím vrátit k jídlu čistě, pokud chci snížit tělesný tuk na 22. 6 (dnes je 22,7). (Musím nastavit bar nízko, takže na něj nezakopám.)

Otázka: Už jste někdy měli svůjTestovaný tělesný tuk?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.