od Cade Thomas

Jak frustrující to slyší slovo „genetika“, které se vrhlo jako důvod pro někoho, kdo uspěl v kulturistice, nebo ještě horší, jako důvod Marocká fotbalová reprezentace Dres selhání. Přeji si, abych mohl říci, že všichni jsou blázniví, stejně jako to, že funkce genetiky funkce je nadměrná – ale docela hodně spravují váš osud do velké míry. Pojďme se podívat na tři hlavní náznaky, které jste možná měli štěstí v genetickém oddělení a také byli požehnáni bohy kulturistiky od narození.

1. Rychle překonáváte své vrstevníky a necháte je v prachu

Mnoho z nás, kteří začnou zvedat v poměrně mladém věku, tak činí společenským způsobem s alespoň jedním dalším přítelem, někdy s celým gangem. Pokud vaše výtahy prudce stoupají kolem vašich dobrých přátel a začnou mít potíže s vzorováním, protože se jejich svaly nezměnily – můžete být na něčem. Ačkoli mnoho věcí určuje, kdo se bude držet plánu silového tréninku, a kdo nebude – včetně velkého mentálního prvku – geneticky požehnaný obvykle uvidí jeho dobrých přátel, kteří začnou chybět trénink a úplně se snižovat, jak to neudělali Získejte přesně stejné výsledky jako vybraný. Nebojte se nebo nechte je dostat se k vám; To je náznak, že budete vyžadovat zůstat na cestě a obklopit se těmi, kteří mají podobnou úroveň závazku.

2. Lidé předpokládají, Tuniská fotbalová reprezentace Dres že vyhodnocujete mnohem více než ve skutečnosti

Perma Bulkers stranou, pokud zachováváte poměrně štíhlé tělesné tuky normálně a neustále se šokované odpovědi, když lidem řeknete přesně, jak moc vážíte, může to být skvělé znamení, že váš genetický tvar i svalové břicha jsou příznivé pro kulturistiku . Široká veřejnost odpovídá váze velikosti, ale chápeme, že to je nesmysl ve světě soutěže těla. Špičkový karosář 180 liber s úžasnými rozměry a kulatými svalovými masami bude běžně technika, aby většina lidí věřila, že jsou velmi nejméně nad značkou 200 lb. Toto je jeden z největších komplimentů, které může kulturista získat (odhaduje se, že je těžší), a také znamená, že každé LB, které přidáte, bude vypadat působivější, než by to bylo na kulturistém s bezúhonnou genetikou. Nezajímajte se o měřítko, pokud je oči lidu oklamá. produkovat tu iluzi.

3. Ostřílení členové fitness centra vás tlačí k soutěži

Trenéři i lidé, kteří chtějí vydělat peníze z náboru přípravných klientů, se nepočítají. Pokud je vaše fitness centrum typem fitness centra, které v něm má vážné kulturisty, není nic, co by se na něj nesmí se posmívat. Přísně mluvím o jiných zvedácích, kteří buď tvrdí nebo dodržují sport, nejen „Bro“, kteří nemají skutečné pochopení toho, jak by měl konkurent vypadat. Je to také skvělý náznak, Real Madrid Dres pokud se neustále dotáhnete, zda již soutěžíte, nebo kdy je vaše další show. Pojďme se s tím vypořádat – spousta lidí naskočí na jeviště, které byste viděli ve fitness centru 4 týdny, nikdy byste si nepředstavovali, že byli tímto dopuštěni. Takže pokud můžete mít opravdu opačný dopad a také přimět lidi, kteří chápou, o čem mluví o tom, že se chystáte položit vše, co je k dispozici, určitě máte mnoho lekcí před třídou. Většina lidí vyhoří jejich zadku potrubním snem o tom, že se objeví jako kulturista, stejně jako pokud vypadáte jako jeden, než si úplně uvědomíte, že jste jeden, pak máte něco zvláštního. *Jen proto, že se lidé domnívají, že byste měli tvrdit, že neznamená, že byste je měli poslouchat a také se do toho spěchat, věnujte celou dobu, kdy budete vyžadovat, aby se vylepšení, která se cítíte nezbytná, abyste byli konkurenceschopní.

Leave a Reply

Your email address will not be published.