Happy pondělí! Plány včerejší noci se úplně rozpadaly (příběh na další den), ale já jsem se musel dívat, jak se RB Leipzig Dres rozbije špatně – tak se ukázalo to nejlepší. Sorta, protože sledování BB mi dává problémy s úzkostí.

Dnes ráno jsem udělal 7 mil. Nejste si jisti, zda má Garmin pravdu, protože jsem na chvíli náhodně ztratil satelitní recepci?
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 3. den
Marathonský tréninkový den 3. den

Více videí

0 sekund 51 sekund

Další
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Žít
00:00
08:21
00:51

Snídaně hrála sriracha obvykle. Říkal jsem své matce, že v tomto bodě procházím láhev každé 2 týdny. Ani jeden z nás nemohl opravdu říct, jestli jsem přeháněl.

Z Food Beast – 7 věcí, které jste asi nevěděli o Srirachu

Miluju Real Madrid Dres to! Bonus: Říkám to správně.

A továrna je docela blízko domu mé mámy, takže bych se mohl jednoho dne ukázat a plavat v ní.

Související: Dopis ovesné vločky Srirachu

(zdroj)

Boty Altra Zero Drop

Minulý týden jsem obdržel pár bot Altra Zero Drop v rámci mého partnerství se světem Runnera. Provozuji běžecký světový půlmaraton v Pensylvánii 20. října.

Bonus: RW dává čtenářům RER slevu za 10% slevu na závod!

Zaregistrujte se zde:

10% sleva na polovinu: runreatrepeatrwalf
10% sleva na Hat Trick: Runeatrepeatrwhat

Dobře. Přihlásil?

Dobrý. Zpět na boty …

O botách Altra jsem už nějakou dobu věděl. Jsem fanouškem minimalistických bot, ale ještě jsem nezkoušel botu „nulového kapky“.

Většina bot má vyšší patu, takže vaše tělo přirozeně vyvolává patu nejprve, když běží, aby využilo tohoto polštáře. Běh naboso, bez toho polštáře by vás přimělo větší pravděpodobnost, že budete vstoupit na přední nohu. (Toto je velmi zjednodušený způsob, jak to vysvětlit. Je to věda.)

Ale nejsem Tarahuamara dost na to, abych se dostal na bosý, takže se mi líbí, že se jedná o botu založenou na tomto principu.

Mám model Altra „The One“. Je to super lehká hmotnost – 6,4 oz, ale dává dobrý polštář (magie?). Líbí se mi, že existuje také široká box na špičce.

Moje obvyklé Gremio Dres boty jsou již docela lehká váha, takže to pro mě nebyl obtížný přechod. Ale stále se chystám pomalu přecházet do jejich používání.

Je velmi důležité, když začnete nosit nový druh bot k přechodu a poslouchání svého těla. Začněte tedy s kratšími vzdálenostmi a podívejte se, jak to jde.

Otázka: Chystáte se do Pensylvánie a běžet se mnou?

Měli jste dnes svou dávku Srirachy?

Zřeknutí se odpovědnosti: Tyto boty jsem obdržel a provozuji RW polovinu prostřednictvím partnerství s Runnerovým světem a Altrou. Všechny názory jsou moje vlastní.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.