Oh. Nechápu ani, kde začít. Moje lil černé srdce praskla. Nějak stále dýchám, stejně jako život, stejně jako blogování, ale vážně dnes bylo tak Japonská fotbalová reprezentace Dres úžasné. Vzal jsem vrtulník stejně jako ledovec. Spokojeni nejkrásnějšími psi. Šel na psí jízdu. Pak držel štěně, které mě zamilovalo na podzim.

Začněme na začátku … Udělal jsem výlet ledovců vrtulníků a výlet na psích saje s expedicí na Aljašce. Vyřídí vás bezpečnostní vestou i botami.
Moje nejnovější videa

4 minutové trénink dolního těla pro běžce
Pět cvičení dolního Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres těla pro běžce! Vyzkoušejte toto rychlé trénink výdrže v domě pro vaše nohy, boky i glutes. Nepotřeba žádná zařízení.

Glute Bridge
Onedlíky – střídavé strany
Véčky – střídavé strany

Získejte mnohem více informací o runyatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 49 sekund

Další
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Žít
00:00
08:21
04:49

Vrtulník selfie!

Výhledy byly nádherné a náš pilot vrtulníku vysvětlil různé památky a zábavná fakta.

Dorazili jsme do ledovce poblíž psího sáňkového tábora. Šestnáct lidí a více než 200 psů online na ledovci v letní sezóně! Mnoho průvodců, kteří řídí psy, jsou skutečnými konkurenty Iditarod a to je jako jejich letní výcvikový tábor. Náš průvodce Riley soutěží v Iditarodu. V zimě žije na Aljašce i v Coloradu. Má 16 psů a ještě jeden asi 24 je psi jeho přítele.

Opravdu jsem původně nenaznačil tuto cestu, protože jsem se cítil, že mě chudí, když mě psi táhnou. Mluvil jsem však s několika lidmi, kteří v podstatě uvedli, že jsou to vyrobeny. Zeptal jsem se na to Riley a také řekl, že každý vytáhl pouze asi 5 liber tlaku. Kromě toho, že tito psi vytáhnou saně, je jako když si vezmete svůj psí na procházku – jsou velmi nadšeni, že mají jít !! Psi byli velmi potěšeni, když jsme se přiblížili jejich oblasti, protože pochopili, že se chystají jít.

To je Corky. Je trochu obrovský, aby byl odborným psích saně (byly menší, než jsem očekával). Riley je porovnával s maratónskými běžci – mnoho psů je extrémně štíhlé a produkovalo na dlouhé vzdálenosti. Uznávám, že jsem podle svého typu těla úplně upadl jako s nesprávným sportem a začal zkoumat Sumo Wrestling ASAP.

“Pojďme chlapci !!!” <- Co na ně Riley křičí. V smečce jsou však mladí chlapci i ženy. Po výletu a spoustu fotografií jsme dokázali uspokojit 3 týdny stará štěňata. Tohle je Vedder (je to chlapec). stejně jako ho mám rád. Vyráběl tyto kousky zvuky dítěte/štěňat a kopal mi nos do krku. Moje srdce dokončilo roztavené. Nemůžu ani diskutovat o lásce. (Je to přesně to, jaké to je mít dítě? Žádat o přítele.) Otázka: Měl bych přestat blogovat a skončil jsem jako odborný psí sáňkový sáček? Nebo bych měl jen dostat štěně? Nebo dítě? Nebo koníček? Zřeknutí se odpovědnosti: Toto publikování je součástí mého partnerství s Princess Cruises. Všechny názory jsou moje vlastní. Pošlete mi sešit Uložit Sdílení se stará! Podíl tweet Kolík Podíl Pošta Podíl Neustále si vybíráte: Běh na Marco Island Florida 2021 Běh na Marco Island Florida 2021 Kde běžet na Marco Island Florida. Spuštění návrhů na cestování i letní plážové výlety. Florida Run Blog a Návrhy na cestování a příběhy z dovolené v San Franciscu Návrhy na cestování a příběhy z dovolené v San FranciscuNávrhy na cestování ze San Francisca. Cestovní přiznání z mého letního útěku a také upřednostňovaných míst v San Francisco Kalifornie Cestování Jane vyhodnocení běžců Cestování Jane vyhodnocení běžců Cestování Jane vyhodnocení běžců. Zkoušel jsem to a také jsem sdílel tipy! Jednoduché využití Watford FC Dres přenosné vaku na pisoáru, která je jednorázová. Batr

Zmrazení vajec a také očekávání aktivních žen s reprodukčním endokrinologem podcast 92

Zmrazení vajec a také očekávání aktivních žen s reprodukčním endokrinologem podcast 92

Zmrazení vajec a také očekávání pro běžce. Podcast pro běh i zdravého života. Profesionální návrhy pro ženy pro ženy

Balení pro běh Disney Red Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Balení pro běh Disney Red Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Balení pro běh Disney Red Wine a Dine Half Marathon Race Weekend. Co balím, abych spustil závod 13,1 mil

Kontaktujte nás do vnitřností a odvážnosti velmi i běhu

Kontaktujte nás do vnitřností a odvážnosti velmi i běhu

Prohlédněte si včas … co dnes děláte? Zúčastněte se s vaším během, den odpočinku, síly, psí procházky atd. [Prohlédněte si na @Rune

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.