Toto je část II mé zdravé společnosti Travel Blog Series. Můžete vidět část I právě tady <- a prosím, řekněte mi, že jste si prohlíželi můj cestovní vlog, protože jsem jsem I A.) udělal jsem na veřejnosti na té parkové lavičce blázen, protože jsem se prakticky snažil přeskočit to, že je to také zábavné B.) Měl SR a Tina být mými videografy na místě po celém světě. Moje nejnovější videa Marathonský tréninkový den 4 Marathon Training Diary Day 4 Interspect in in Více videí 0 sekund 1 minuta, 21 sekund Další Co jím za den - Runner Edition 14:26 Žít 00:00 08:21 01:21 Úplné zveřejnění - přihlásil jsem se k provádění těchto cestovních zpráv s národními automobily a pronájem nákladních vozidel o několik měsíců zpět porozumět tomu, že moje cestovní rutina je letos RIDIC. To jsou zdroje, které využívám, a také si přál předat, aby vám pomohlo. Cestuji se životem pěšky a věřím, že bych mohl sdílet své tipy na toto téma. Užívat si! Běh nebo chůze je jedním z nejjednodušších cvičení, které můžete zachovat při cestování. Vše, co vyžadujete, je nějaký chodník nebo bezriziková silnice nebo stezka. Osobně jsem běžel nebo chodil po útěku po mnoho let i let - to je z mého výletu po USA před 4 lety! Ale stále existuje několik odstrašujících prostředků, které dojdou z města, takže zde je několik tipů/nástrojů, které vám pomohou dostat se tam ven. Docházejí tipy města a také zdroje 1. Spuštění aplikací - Tyto aplikace vám pomohou pochopit, kde spustit, a přesně sledovat, kolik jste běželi. Runkeeper Endomondo Mapujte můj běh Pokud nemáte magický telefon, zkontrolujte mapy Google před odjezdem. Nezapomeňte využít volbu „chůze“, abyste získali trasu přátelskou pro chodce. Nebo se zeptejte na recepci hotelu! Když jsem byl v dubnu v San Franciscu, prohlédl jsem mapu, ale stále byla trochu nejasná. Než jsem odešel, zeptal jsem se na recepci a také vytáhl papírovou mapu, kterou bych mohl mít. Potom na něm concierge přitáhl nejlépe přesnou cestu, kterou bych měl vzít na zlatý vstupní most. To bylo perfektní! 2. Závody-Než půjdete prohlédnout tyto závodní stránky, abyste zjistili, zda ve městě je závod, který navštěvujete. Když jsem minulý rok šel do Santa Rosy, byl jsem velmi zmatený, že v sobotu ráno došlo k závodu, který mi chybělo! Možná jsem to spustil, kdybych právě zkontroloval, než jsem odešel. #Selhat Před odjezdem zkontrolujte tyto stránky seznamu závodů: Active.com Runningintheusa.com Halfmarathons.net Marathonguide.com 3. Plánujte na to - zabalte si cvičební zařízení. Poté vydělejte realistický čas, než budete na cestě, která bude SC Braga Dres vyhrazena pro běh nebo chůzi.

Nemusí to být hodně času, něco dobrého procházky stačí k tomu, aby vaše srdce čerpalo a bojovalo s napětím cestování.

4. Po tréninku po cvičení. Mnoho trhů a rohových obchodů bude mít několik zdravých možností doplňování doplňování. Skvělé možnosti mají poměr sacharidů 4: 1 k proteinu. Některé možnosti: čokoládové mléko, krůtí sendvič, některé proteinové tyče.

Vzhledem k tomu, že trekking z CA na NY je tak dlouhý výlet, zabalil jsem drůbež trhané a také mix cest do kabelky (věci, které se nezkazí). Dietní plán DP je volitelný

Většina letišť má také ovocné i jogurtové volby – ale jsou však drahé, takže se pokuste zabalit, co můžete, než na tom záleží.

Znepokojení, které mám hodně, zní: „Můžete si vzít jogurt se zabezpečením letového terminálu?“

Technicky ne, protože by to s největší pravděpodobností uvažovalo o „gelu“ a měl by být udržován na 2 oz. (Toto je však k dispozici pro diskrétnost). Dostal jsem to však předtím, než jsem si neuvědomil, že jsem to zabalil jako součást mého oběda. Rovněž jsem se zastavil na sklenici ořechového másla i na horkou omáčku (návrat z Panamy). Stejně jako já, když jsem stál na linii bezpečnosti a zabezpečení po dobu pěti minut, když diskutovali o tom, zda mě nenechat s ovesnou vlohou. Teď beru pakety a Ekvádorská fotbalová reprezentace Dres také to dělám s horkou vodou, když projdu.

Morálka příběhu – sbalte věci, které jsou „bezpečné“, aby se získaly s bezpečností a zabezpečením, takže na druhé straně nehladíte!

Nakonec se můžete potěšit ve svých cestách a přitom zůstat aktivní – je to jen otázka přípravy, plánu i akce:

Připravte se – zabalte si cvičební vybavení.

PLÁN – Zeptejte se hotelu Concierge nebo výzkumné studie, kde budete provozovat nebo chodit.

Udělejte to – vyřezávejte dlouho na výletě na cvičení, stejně jako byste si udělali čas na to, abyste viděli muzeum nebo se vydali na prohlídku.

Pro mnohem více tipů a technik jsou v souladu s #HealthyBizTravel na Twitteru.

Otázka: Máte preferovanou aplikaci, kterou používáte ke sledování vaší aktivity?

Mám několik aplikací, ale rád jen využívám mapu a/nebo žádám někoho místního.

Toto publikování bylo sponzorováno National Lease A Cars a Truck Všechny názory jsou moje vlastní.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Coronavirus pro běžce – co vyžadujete vědět

Coronavirus pro běžce – co vyžadujete vědět

Informace o koronaviru pro běžce. Můžete běžet během ohniska COVID19. Výpis maratonů zrušeno nebo zpožděné D

Las Vegas Food a také Pařížské hotelové obrázky z půlmaratonského víkendu

Las Vegas Food a také Pařížské hotelové obrázky z půlmaratonského víkendu

RNR Las Vegas Half Marathon Travel Tipy. Co jíst hotelové obrázky v kasinu v Paříži, stejně jako nejlepší jídlo i koktejly. Nagoya Grampus Dres Rychlý tr

Používání dohody s maskou při běhu venku

Používání dohody s maskou při běhu venku

Vypořádejte se s maskou pro běh nebo chůzi venku během ohniska koronaviru. Pokyny pro použití masky z CDC. Tipy na BE

Cestovní tipy a příběhy z dovolené v San Franciscu

Cestovní tipy a příběhy z dovolené v San Franciscu

Cestovní tipy ze San Francisca. Cestovní přiznání z mého letního útěku a také upřednostňovaných míst v San Francisco Kalifornie

Balení pro běh Disney Red Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Balení pro běh Disney Red Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Balení pro běh Disney Red Wine a Dine Half Marathon Race Weekend. Co balím, abych spustil závod 13,1 mil

Moje denní denní ranní rutina

Moje denní denní ranní rutina

Moje ranní rutina v den odpočinku od běhu. Co dělám, co jím v den odpočinku a další BTS pro žádný běžící den

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.