, jak bylo předpovídáno začátkem tohoto měsíce, Saskatchewan nyní legalizoval amatérskou MMA. Provinční vláda schválila příkaz v Radě 479/2013, který nařídí, že Saskatchewan Association bojových umění je specifikována jako orgán odpovědný za sankci a dohled nad amatérskými bojovými sporty, včetně smíšených bojových umění, kickboxingu, přizpůsobeného Muay Thai, také Úplný kontakt s Karate. Shrnutí OIC je uvedeno níže.

Provincie se samozřejmě také věnuje legalizaci odborníka MMA. Vláda Saskatchewan právě vydala níže uvedenou tiskovou zprávu. Měl bych zdůraznit, že navzdory konkrétnímu tónu tiskové zprávy nebyla právní předpisy legalizující Pro MMA v Saskatchewanu předáno tak jako pravdu, jakož i v pravdě nebyla v zákonodárném sboru ani v zákonodárném sboru, s tím vládním právním zástupcem, že „„ Návrh předpisů nebudou zavedeny až do podzimu roku 2013 “.

Jak již bylo řečeno, existuje u moci silná většinová vláda a není důvod, proč nemohou schválit právní předpisy, které se zavazují zavést.

____________________________________________________________________________

Vláda Saskatchewan schválila zřízení provinční kompenzace atletiky a také podniká nezbytné kroky k tomu, aby kompenzace probíhala do léta 2014. Tato kompenzace bude mít pravomoc povolit odborní bojové sporty, včetně také smíšených bojových umění, včetně smíšených bojových umění, včetně smíšených bojových umění, včetně smíšených bojových umění jako boxerské akce.

Bill S-209, výdaje na změnu oddílu 83 trestního zákoníku k legalizaci sportu smíšených bojových umění po celé Kanadě byla schválena v červnu 2013. Tento pozměňovací návrh činí odborný box a také smíšené soutěže bojových umění v Kanadě, když mají Autorizace kompenzace atletiky vytvořené provinčními právními předpisy.

Nařízení budou poskytovat protokoly pro žádosti o povolení, povolení k událostem, jakož i podmínky, jakož i podmínky události. Zajistí, aby se konkurenti podíleli na vhodném předběžném lékařském testování, jako je screening otřesů otřesů, krevní testy a oční zkoušky. Zajistí, aby byli najati kvalifikovaní zdravotnický personál i úředníci událostí, že promotéři i konkurenti mají příslušné licence a také, že promotéři mají odpovídající pojištění odpovědnosti. Kompenzace bude odpovědná za sledování historie bojových konkurentů a zajistí, aby byly vynuceny bezpečnostní protokoly.

Pokud je vláda zapojena, dojde k důsledné společné kvalifikaci, pravidlům, předpisech a bezpečnostních protokolech pro všechny účastníky i úředníky v celé provincii s jednotným licenčním rámcem. Tím zajistíte bezpečnost sportovců.

“Naše vláda se věnuje ochraně našich sportovců,” řekl Parks, kulturu a sportovní kněz Kevin Doherty. „Provinční kompenzace atletiky pomůže zajistit bezpečnost všech zahrnutých do odborných bojových sportovních soutěží. Poté, co byly v červnu provedeny změněné úpravy trestního zákoníku, dostala naše vláda objasnění, které jsme potřebovali k tomu, abychom se k tomu posunuli dopředu. “

“Chci poděkovat provincii za to, že Feyenoord Dres se k tomu proaktivoval,” řekl ředitel pro tržní pokrok v cestovním ruchu a také Sport Randy Fernets. „Provinční kompenzace přitáhne ve velkých událostech MMA do Saskatchewanu. Takové události jsou skvělé pro cestovní ruch i naši rostoucí provincii. Soutěže, jako je Ultimate Fighting Competition (UFC), budou čerpat fanoušky z celé provincie, kteří utratí peníze za vstupenky na akce, hotelové prostory a jídla v restauracích. “

Po úplné výzkumné studii a konzultacích vláda Saskatchewan zjistila, že provinční kompenzace bude nejúčinnějším a nejúčinnějším volbou pro sankci smíšených bojových umění a boxerských akcí v Saskatchewanu. Rovněž je to podle toho, co většina provincií udělala pro povolení odborníků na MMA.

Změny Bologna FC 1909 Dres trestního zákoníku také ovlivňují amatérské bojové sporty. Provincie uzavírá smlouvu s Asociací Saskatchewan Martial Arts Association (SMAA). SMAA povolí a dohlíží také na amatérské bojové sporty, včetně smíšených bojových umění, kickboxu, přizpůsobeného Muay Thai a plného kontaktu Karate.

SMAA je provinční sportovní řídící orgán představující amatérské sportovce. Při sankci amatérských událostí bude sdružení odpovědné za koordinaci schválení úředníků, sledování historie bojových konkurentů a koordinování vhodného lékařského testování. Aby se kvalifikoval pro sankci, musí být události drženy členem SMAA. Konkurenti nemohou být placeni a musí být 18 a starší.

“Jsme tak potěšeni, že můžeme dohlížet na sankci amatérských bojových Švýcarská fotbalová reprezentace Dres sportovních soutěží v tomto provini.”NCE, “řekl prezident SMAA Tim Oehler. „Regulací amatérských soutěží pomáháme zbavit se nezjištěných bojů, které ohrožují sportovce. Jsme nadšeni sportovním pokrokem a také se díváme dopředu na pokračování této funkce ve spolupráci s provincií. “

SMAA začne okamžitě sankcionovat amatérské bojové sportovní akce.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Saskatchewan publikuje amatérské MMA, kickbox a také pravidla Muay Thai; První sankcionovaná událost oznámená 10, 2013 v „Amatérském zákonu MMA“
Saskatchewan legalizovat amatérské MMA a další bitevní sporty? 30. července 2013 v „Amatérském zákonu MMA“
Trestní poplatky jsou v souladu s neznámým Saskatchewan Amateur MMA Eventjanuanuářem 30, 2014 v „Amatérském zákonu MMA“

Leave a Reply

Your email address will not be published.