Tequila, Nizozemská fotbalová reprezentace Dres Hilary Clintonová a novoroční předsevzetí … Někteří lidé milují a někteří lidé je nenávidí.

Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 3. den
Marathon Training Video Diary – Den 3. Běžící se časopis Check in s run Eat Repeal

Více videí

0 sekund 51 sekund

Další
Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
07:15

Žít
00:00
08:21
00:51

Miluji novoroční předsevzetí !!!

a horká omáčka.

Miluji stanovení cíle, který mě zlepší, potěší mě a dám mi nějaký účel za rok. Vím, že mnoho lidí si nedrží svá předsevzetí, ale obvykle si udržuji moje – nebo se alespoň opravdu blíží.

V loňském roce bylo mým cílem č. 1 spustit 13 polovičních maratonů pro rok 2013. Trochu jsem selhal a trochu jsem to překonal.

Moje další usnesení z roku 2013 byla:

Jděte do jógy nebo kříže vlaku 2x týdně. Eh. Udělal jsem trénink, ale ne jógu.

Držte se mého nového stravovacího plánu po dobu 3 měsíců. <- hotovo! Měl jsem malou skutečnost nalezení mise navržené holistickým odborníkem na výživu a se svou stravou jsem udělal několik pokusů a omylů. Být pěkný. Hm. Jo, o tom ... Organizovat se. Jsem na tomto 50/50. Jděte do Číny. Vstupenky jsem si koupil v roce 2013, ale nebudu do roku 2014. Postarej se o sebe lépe. Jo, většinou. Vybrat štěstí. Hotovo! Letos jsem měl nějaké maxima a minima a opravdu jsem se soustředil na svá požehnání, když to bylo těžké. Moje usnesení z roku 2014: 1. Běh 14 závodů - musím se uplatnit pro loňskou slečnu 13. 13s! Byl jsem v pokušení pokusit se udělat 14 poloviny, ale teď, Everton FC Dres když vím, že v některých případech kopím plnou Mary, rozštěpím ji. Střílím na 7 polovičních maratonů a 7 plných maratonů. Plus třešně nahoře = 30 miler pro štěstí.

2. PR v maratonu! Ano, pronásleduji to.

3. Ztratit posledních 5 10 liber. Nakonec jsem přišel na to, jak zhubnout pro své tělo a dělal jsem úžasně před svátky, takže posledních 5 liber vypadalo na 10. To je v pořádku.

I když jsem v roce 2013 dosáhl velkého pokroku, nedostal jsem se ke své cílové váze a letos se tam opravdu chci dostat.

4. Lepší oblékání. Udělejme si tento Messican, méně nepořádek v Francouzská fotbalová reprezentace Dres šatech

5. Zjistěte pětiletý plán.

6. Láska. Milujte Boha, já, mé tělo, moje rodina, moji přátelé, cizinci, lampa … Naučte se milovat všechno a všechny víc.

V loňském roce jsem se zaměřil na výběr štěstí a já si to chci udržet a rozšířit se o to s učením se pocházet z místa lásky s mými myšlenkami a činy. #Předej to dál

7. TBD. Když jsem to udělal v hlavě, měl jsem sedm gólů a teď si nepamatuji poslední?! Přidám to, jakmile můj mozek znovu funguje.

Otázka: Jaká jsou vaše novoroční předsevzetí?

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento příspěvek je sponzorován místním Monicanem. Všechny názory, cíle a měření tyčinek jsou moje vlastní. Nepoužívejte prosím můj vládce k měření.

Pošlete mi sešit

1Save

Sdílení se stará!

1
Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.