Mám pocit, že ve čtvrtek publikování je obzvláště správné. Ne?

To jsem já po mém prvním svatém přijímání, zatímco nemám žádné typy přiznání, díky nimž kněz sníží jeho svatá Bibli (dnes stejně), jedná se o méně než příjemné publikování, protože jsem měl vidět gyno dnes.
Moje nejnovější videa

Nápady na masku obličeje a také pro chůzi venku
Obličejová maska ​​pro běh a také pro chůzi ven během ohniska koronaviru.
Požadujete nosit masku? Jaká maska ​​je nejlepší pro běžce i pro chodce?

Podívejte se na můj nejlepší výběr pro masku.
Navíc návrhy CDC, kdy nosit masku, a také jaký druh během ohniska COVID19.
Více na ruteatrepeat.com

Více videí

0 sekund 7 minut, 15 sekund

Další
Běh nápadů zůstává zdravý během ohniska COVID19
02:25

Žít
00:00
08:21
07:15

Přiznání č. 1: Telefonním nazývám to „vagine“ vyslovovaným „vaj-een“, avšak cizí. Stejně jako ta konkrétní část mého těla je Francouz nebo tak něco. Nevím. Jen chápu, že se mi nelíbí Vay-Jay-Jay. Není to dětská hračka od Mattela, je to vagine.

Tento týden se děje tolik skvělých zpráv o kojeneckém světě! První první Emily, stejně jako Sabrina, stejně jako pak ještě jeden dobrý přítel, který volal také s kojeneckými zprávami!

Je to ve vodě. Dávej si pozor

Dnešní návštěva byla moje každoroční kontrola a já jsem měl s dokumentem skvělý konvoj, abych se ujistil, že jsme v pořádku na mém osobním časovém ose kojenectví (kterou nesdílím v situaci, kdy jsem změnil svou mysl, protože jsem lestěný). Řídit narození i podobně.

Uvedla, že máme čas počkat, pokud bychom si přáli, nebo bychom si mohli vybrat to ideální. Věřím, že mám skvělou koncepci, kdy chceme vyzkoušet, a nechám vás pochopit, když jsem relativně konkrétní, nebudu modifikovat svou mysl.

Přiznání č. 2: Piju hodně vody, stejně jako když jsem si užíval 127 hodin, opravdu jsem věřil, že pití mého močení nebude tak chudé jako pít nejvíce.

Přiznání č. 3: Dnes ráno jsem uvedl slovo F 2krát ve webovém provozu. Včera jsem však byl „dobrý“ a od té doby jsem byl.

Přiznání č. 4: Dnes je to přes 80 stupňů. Toto není přiznání tolik jako šance poděkovat Bohu

Přiznání č. 5: Pevně ​​věřím v odměny za jídlo, pravděpodobně vždy bude. Vzhledem k tomu, že jsem nemohl mít „sladkou léčbu“ po mé gyno zkoušce, zacházel jsem se s ledovým čajem.

Oběd: Vzhledem k tomu, že jsem byl v komunitě své mámy pro návštěvu lékaře, šel jsem na oběd drancovat lednici.

Je to obrovská lednice. Nejsme náhodou tlustí.

Měla také skvělý objev! Neuvěřitelně hummus z Nasoya. Líbilo se mi to s čipy, ale ne přímo nahoru (normálně mohu jíst hummus, jako by to byla zmrzlina).

Sestavil jsem náhodnou misku úžasné – brokolice na dně, domácí rozbité pinto fazole s avokádem, nádherné brambory a kousek ryb.

Moje skutečná odměna za jídlo přišla po srubu. Chtěl jsem Bionico. Je to mexický ovocný salát s nádherným krémem a granolou nahoře.

Namísto nádherného krému jsem vybral tvaroh, protože by to absolutně podvádělo.

Přiznání č. 6: Jsem si docela jistý, že to je naznačeno, že krmí 8 lidí. Nebo 1 monica.

Přiznání č. 7: Druhý den jsem v jedno odpoledne pil celý litr dietního plánu Dr. Pepper. Věřil jsem, že poskytnutí sladkostí bude obtížná část, ale dietní plán soda mě dokazuje, že mě také zabíjí

Přiznání č. 8: Nejpravděpodobněji Nizozemská fotbalová reprezentace Dres poloviční metoda vytvořená s PB, kterou jsem dostal před méně než 24 hodinami. Je to opravdu náhodné, protože se obvykle nevztahuji na ořechové máslo. Včera jsem jedl hodně obecně. Obviňuji, že jsem unavený. Chápu, že to není, protože jsem dehydratován, protože víte … (viz výše)

Přiznání č. 9: Měl jsem zábavnou noc překvapení zorganizovanou pro Ben i já dnes večer, ale hádal, co to je, teď to chci upravit … ale jsem také líný.

Přiznání #10: 97% mých vtipů není vtipné. Jako když jsem se zeptal sestry, jestli je upír, protože se snažila vzít mi krev. Nesmívala se. Nemohou být všichni vítězové.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

PodílPošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

nejlepší řasenka, suchý šampon a další obavy z tohoto týdne

nejlepší řasenka, suchý šampon a další obavy z tohoto týdne

Nejlepší řasenka pro dlouhé tlusté řasy. Nejlepší suchý šampon pro běžce. nové obavy a odpovědi z příběhu Instagramu

Nejlepší proteinové tyče pro běžce- co jíst dříve a po běhu

Nejlepší proteinové tyče pro běžce- co jíst dříve a po běhu

Nejlepší proteinové tyče pro běžce. Co jíst před běh, po běhu a občerstvení. Moje 5 nejlepších upřednostňovaných tyčí a rozpad výživy

Co jím za den – pro běžce

Co jím za den Racing Club de Avellaneda Dres – pro běžce

Co jím v denním videu od běžce. Potravinový deník všeho, co jsem jedl jednou snídani, oběd, večeře a občerstvení. plus nápady na mé preferované výrobky jídlo

Přiznání … karanténní vydání (1. týden)

Přiznání … karanténní vydání (1. týden)

Přiznání koronavirového pobytu v domácnosti Koupit v Kalifornii. Přesně o tom, jak se starám o běh, stravování a také o tom, že nemám TII

9 důvodů, proč vyžaduji členství v masáži

9 důvodů, proč vyžaduji členství Bayer 04 Leverkusen Dres v masáži

Masážní závist měsíční speciality a také hodnocení získávání masáže nebo obličejové služby každý měsíc. Moje důvody k masáži

To nejlepší z přírodních produktů Expo ovlivňující favority a také zdravé jídlo bingo

To nejlepší z přírodních produktů Expo ovlivňující favority a také zdravé jídlo bingo

Ahoj! Přírodní produkty Expo (aka #ExPowest na sociálních médiích) byl tento víkend v Anaheimu v Kalifornii. Je to významná konference

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.