Dnes jsem měl ještě jeden rozhovor a tentokrát byl docela blízko tam, kde Ben pracuje, takže jsme se rozhodli uspokojit na oběd.

Narazili jsme na regionální thajské místo, které jsme naznačili, než jsme opustili CA, ale v té době nikdy nedostali možnost. Líbí se mi, že mají slušně cenově dostupné obědové speciality, které zahrnují polévku, salát i rýži.
Moje nejnovější videa

Učení ze špatného běhu
Vyskytují se špatné běhy – tady je přesně to, jak jsem se pohyboval kolem a objevil jsem se z mého dalšího běhu. Návrh, který vám pomohl, byl, že jste mnohem lepším běžcem tím, že jste neutrálním divákem tréninku.

Více videí

0 sekund 3 minut, 48 sekund

Další
Recenze americké knihy
12:07

Žít
00:00
08:21
03:48

Vždycky žádám hnědou rýži, ale nemá ji mnoho míst. Vypískat. Přemýšlel jsem o tom, že půjdu bez Dánská fotbalová reprezentace Dres rýže, pokud je bílá, ale nemůžu se přimět k tomu.

Koupil jsem Jihokorejská fotbalová reprezentace Dres si „Pad Broccoli s Bean Cake“ a také se mu líbil. Řekl jsem, že Ben to může být moje nová preferovaná thajská restaurace i jídlo! Omáčka byla velmi chutná a také jsem zlikvidoval několik rýže přímo v malém jídle, abych ji nasákl.

Mňam dort?

Mňam hovězí dort <3 Normálně jsem ten, kdo prosí o zamrzlý jogurt, ale protože thajské umístění bylo nejlepší vedle sebe kloubního kloubu, Ben navrhl, abychom měli dezert. Um, pokud mi rozumíš vůbec, chápeš, že nikdy neodmítám zmrazený jogurt. Skutečnost. Sdíleli jsme však jeden, což je vzácné. Obvykle odmítám sdílet dezert, protože jsem dezertní hromada. Bohužel skončím hromaděním důsledků v mém zadku. Látat. Vyfotil jsem nutriční informace, které publikovali. Chápu, že Fro-Yo je všechny populární a tyto statistiky jsou úplně stejné, jakékoli typ, kam jdete. Doufám, že to pomáhá? Před mým rozhovorem a datem oběda jsem běžel 5 mil, než jsem se připravil. Nebyl jsem rychlý, ale alespoň jsem konzistentní? 5 mil - Mile 1: 9:00 Mile 2: 9:00 Mile 3: 9:02 Mile 4: 8:56 Mile 5: 9:00 A využil jsem své preferované zdravé bagely k výrobě báječné snídaně. To jsou moje oblíbené zdravé bagely, ale moje oblíbená všude kolem bagel by byla Panera French Toast z Choc Chip? Slathered LC sýrem i džemem. Rychle jsem se zastavil v IKEA na metodě domů. Nic jsem nedostal, ale kupuji kolem pro veškerý nábytek pro náš byt. Nyní se chovám na třešně a také skládám tento blog publikování pro vás dobré lidi. Mám nějakou společnost, kam jít, než budu moci začít boty a relaxovat. Šťastné úterý!!! Pošlete mi sešit Uložit Sdílení se stará! Podíl tweet Kolík Podíl Pošta Podíl Neustále si vybíráte: Gorton's Shrimp Bowls-Now Celkem zmrazená jídla Gorton's Shrimp Bowls-Now Celkem zmrazená jídla Gorton's Shrimp Bowls Nová zmrazená jídla - myšlenky na misce Shrimp Soba Noodle Bowl a také krémová houba rizotová mísa. Healt Treadmill sprchový žraločí skladovací nádrž a také data oběda ... data? Treadmill sprchový žraločí skladovací nádrž a také data oběda ... data? Ahoj! Jak to jde? Jen kontroluji s mým preferovaným během a jídlem od tohoto víkendu! Co děláš? První Nikdy jsem nikdy nehrál pro běžce 2. kolo Nikdy jsem nikdy nehrál pro běžce 2. kolo Nikdy jsem nikdy nehrál pro běžce @Runeatrepeat, protože jsem si vzal svůj první DNF pro maratón Long Beach, je čas! HCelkově míle a nejlepší únor 2021 Celkově míle a nejlepší únor 2021 Jak přesně jste tento měsíc spustili mnoho kilometrů? @RuneatrePeat Instagram Story Design Template pro běžce. nejlepší běh i jídla Banánový ořechový smoothie recept s jogurtem Banánový ořechový smoothie recept s jogurtem Banana Nut Smoothie je koktejl dne! Tento týden sdílím jiný recept na smoothie denně i dnešní S Ben dostal koronavirus Ben dostal koronavirus Život s někým, kdo dostal Covid19 - co Tuniská fotbalová reprezentace Dres se stalo? Moje výsledky testu COVID19. pravdivé pocity o tom, že musíte

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.