Seminář Pac-12 oznámil, že sportovní prokurátor George Kliavkoff byl jmenován komisařem Pac-12. Jeho pětiletá smlouva začíná 1. července.

Kliavkoff (Klēē-ãv-Cugh), 54, se připojil k semináři PAC-12 z MGM Resorts International, kde byl prezidentem zábavy i sportu.

“V každém kroku své kariéry George navigoval komplex a rychle změnil prostředí a byl úspěšným stavitelem konsensu,” uvedl prezident University of Oregon Michael H. Schill, předseda pětičlenného výboru pro prohlížení. „George je vizionářským vůdcem s mimořádným zázemím jako průkopnických sportů, zábavy i výkonného ředitele digitálních médií, stejně jako jsme potěšeni, a PSV Eindhoven Dres také UNAM Pumas Dres poctěni, že souhlasil, že skončil jako další komisař PAC-12. Je novým prototypem pro sportovní komisaře. Zatímco George má hluboké sportovní zážitky, jeho největší majetek je jeho schopnost poslouchat, propojit s různými skupinami, objevovat typický půda, spolupracovat a také procházet vyvíjející se krajinou. Věříme, že Georgeovy obecné dovednosti i zkušenosti skončí ještě převládajícími ve vedení vysokoškolských sportů. “

Dokonalý sportovní a také exekutiva pro zábavu

Během svého působení v MGM Resorts International spravoval Kliavkoff jednu z největších online zábavy a sportovních podniků na světě a také dohlížel na sponzorství společnosti s odborníky i vysokoškolské sportovní ligy, konference-včetně mužů Pac-12 mužů Pac-12 mužů Pac-12. stejně jako ženské basketbalové turnaje, jakož i fotbalové mistrovské hry Pac-12-a týmy. Kromě toho vedl celosvětové prodejní úsilí společnosti a také seděl ve správní radě BETMGM, jedné ze tří největších amerických sportovních sázkových společností.

Kliavkoff zahájil svou kariéru jako právník v předních legislativních firmách v Los Angeles a také Marocká fotbalová reprezentace Dres v Seattlu a také drží bakalářský titul v oboru žurnalistiky na Bostonské univerzitě a doktorát juris na University of Virginia Institution of Law.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.