Jsem matka na tři dívky, takže obraz těla je něco, co v našem domě hodně přichází. Snažím se být otevřený a pravdivý se svými dcerami, zvláště když se týká váhy-vyčlenit, co se stalo, když se moje dcera, Reece a já zvážili-ale přiznejme si to: mohl bych být odborníkem na tělo a moje dcery by stále by byly moje dcery Přemýšlejte: „Ach, mami; Ona nic neví. “

Byl bych připraven hádat, že se pravděpodobně cítíte stejně. S ohledem na to je zde šest jemných způsobů, Argentinská fotbalová reprezentace Dres jak předat důvěru těla vaší dceři.

Jak pomoci své dceři vyvinout zdravý obraz těla

Nastavte dobrý příklad. Děti se pravděpodobně dozví mnohem více z toho, co „chytili“, než co jsou „učili“, což znamená, že pravděpodobně vidí, jak se vypořádáte s vaším vztahem s tělem sami sebe. Pokynujte svým dcerám, jak oslavit, kdo jsou – dokonce i věci, které by se mohli chtít změnit – tím, že žijete tímto způsobem sami.

Povzbuzujte účast ve sportu. To neznamená, že vaše dcera musí být kapitánem týmu nebo se vůbec připojit k týmu. Jen ji představte věcem, které může potěšit, a to ji přivede a několikrát týdně se pohybuje. Pokud dokáže začít identifikovat své tělo jako nástroj – něco, co může skákat, plavat a šlapat – pak ho začne spojovat s příjemnými zážitky a zmocněním spíše než s nedostatky.

Otevřete komunikační linky. Myslím, že je nezbytné mít čas od času dialog ve vašem domě o obraze těla a dokonce i problémech těla. Nechcete Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres se chovat, jako by to nebylo něco, s čím se budete potýkat, protože je to něco, co mnoho žen nakonec naviguje po celý svůj život. Takže dejte své dceři vědět, že jste vždy připraveni a připraveni mluvit.

Podporovat její vztahy. Čím mnohem více spojení, podpory a milující vaší dcery cítí, tím méně je pravděpodobné, že se zaměří pouze na její vzhled. Život je plný a bohatý zážitek, a když se může o to podělit s ostatními, nebude se cítit tolik potřeba definovat její tělo. Život se stává mnohem více o jejích zkušenostech a výměnách s ostatními než o starosti o sebe.

Představte ji ženskému vzoru. Občas může být cizinec schopný ovlivnit vaše dítě mnohem více, než můžete. Nechte svou dceru viset kolem inteligentní, dokonalé a sebevědomé starší ženy a ona intuitivně pochopí, že existuje mnoho způsobů, jak se může vyjádřit jinak než prostřednictvím svého fyzického já.

Pomozte jí pomoci ostatním. Sloužit druhým není jen dobrá věc, ale bude to také dárek pro vaši dceru. Pomáhá to uvést věci do perspektivy. Například krmení bezdomovců může způsobit obavy nad jejím bokem a velikostí poprsí se nezdá být tak důležitá.

Toto je jen několik mých tipů. Pokud jim dáte šanci a necítíte se, jako byste se dostali, pamatujte: nejlepší věc, kterou může kdokoli z nás udělat, aby pomohl našim dcerám, je milovat je a podporovat je. Pokud to děláte, pak děláte v pořádku.

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Chelsea FC Dres Tyto informace byste neměli používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Gabby Reece

Světově proslulý sportovec, autor bestselleru New York Times, manželka a matka. Gabrielle Reece je bývalá profesionální plážová volejbalová hráč a byla první mluvčí žen Nike. Má vášeň pro zdravý život a kondici, která formovala její profese a z ní z ní je populární vůdce ve světě zdraví a wellness.

Leave a Reply

Your email address will not be published.