Ahoj! Minulý týden jsem dostal ještě jednu zásilku Stitchfixu a okamžitě jsem se dostal jako s několika vrcholy. Jsem nadšený, že se mohu podělit o kousky, které poslali, protože i ty, které se mi nelíbí, stále věřím, že jsou rozkošné (prostě ne pro mě). Možná je kopete …

Madga Lave V Back Blyse ​​- tak jasná a zábavná. Jako detail Aston Villa FC Dres na rameni. – Držet
Moje nejnovější videa

High Achiever – Great Listes Book Review
Vysoký úspěch od Tiffany Jenkins Book Review. Rychlé vyhodnocení nové paměti dvojitého života závislého na léku. odhlásil autor.

Snadná kniha poslouchat při běhu, jíst nebo cokoli jiného, ​​co lidé dělají.

Více videí

0 sekund 6 minut, 12 sekund

Další
Pak byla pryč – recenze knih
04:20

Žít
00:00
08:21
06:12

Použil jsem halenku Madga Lave V na seminář, do kterého jsem minulý týden šel v Benátkách. Je to lemováno dovnitř, což bylo ideální, protože jsem se tam trochu zpocený na pódiu, stejně jako se obával, že byste mohli vidět. Když jsem si prohlédl po panelu, byl jsem potěšen, když jsem zjistil, že to skryl můj pot (prostě ne moje trapnost).

Channa Empoidered Gown – docela modré šaty směny. Je to pohodlné a také jednoduché svěží nošení. Ale Ben o tom hlasoval ne, protože osobně uvedl, že to bylo stejně dobře.

Vrátil jsem tyto šaty. Ujistil jsem se však, že v poznámkách poskytnu komentáře, že se mi tato barva líbí. Když se vrátíte nebo si ponecháte něco, co si prohlédnete políčko, zda se vám líbí / líbí se / v pořádku / nelíbí každý kus. Pak je tu krabička, kde můžete poskytnout další poznámky i Gamba Osaka Dres myšlenky. To je nezbytné pro získání fantastické opravy pro vás. Když jsem dostal bílý denim, ujistil jsem se, že „nikdy mi neposílejte bílé džíny. Díky “ha!

Když dostanu něco, co se mi líbí, ujistěte se, že se mi na tom líbí, aby mi stylista mohl poslat podobné položky.

Salden mřížová detailní halenka a také Lillie pruhovaná manžetová krátká

Milujte barvy a řez vrcholu. Šortky byly osobně trochu dlouhé

Držel jsem halenku a také jsem vrátil šortky. Teď, když se však podívám na dva kusy dohromady, ty typ pocitu, jako by to fungovalo pro uvolněné slunné oblečení.

Bernal Split Neck Blůza – použil jsem to teprve nedávno k provozování pochůzek. Je to pohodlné a také jen páry tak jednoduché s džínovinami, které jsem si musel udržet. Mám rád světlé/bílé topy. Stejně jako mám tuto věc s tím, že teď zakrývám ramena nejlépe, protože mám pocit, že se dostávám stejně jako četné pihy. To byla jednoduchá možnost ponechat si.

Nemusíte dostávat zásilku StitchFix každý měsíc. Pokud tedy naznačíte a nechcete je okamžitě, můžete si vybrat, kdy chcete. Dělám to teď, protože hodně cestuji.

Pro ty, kteří nejsou obeznámeni se Stitchfixem … Platíte 20,00 $ za stylistku, aby si vybrali 5 kusů oblečení, šperků, doplňků, které jsou pro vás ideální na základě profilu stylu, který vyplňujete. Můžete si také vybrat, abyste nezískali konkrétní produkty, odhlásil jsem se z módních šperků i peněženek. Když je za předpokladu, že si to můžete vyzkoušet v soukromí vašeho domova. Věci, které se vám líbí, věci, které nemáte do předplacené obálky a odesíláte zpět. Zkontrolujte na internetu i tak, jak jste to udělali.

Otázka: Jakou barvu je dnes váš top?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Instagram Live-Q & A a také další zábava na útěku!

Instagram Live-Q & A a také další zábava na útěku!

Ahoj! Jak to jde? Jen jsem si přál prohlédnout i stát ahoj … ahoj! stejně jako vás aktualizují o posledním běhu a také o stravování

Měli by porozumět návrhům, než půjdete tÓ Disneyland

Měli byste porozumět návrhům, než půjdete do Disneylandu

Měli by porozumět návrhům, než půjdete do Disneylandu 2021. Pokyny pro opětovné otevření Disney a informace, které mají ten nejlepší den s

Pokud JLO i Shakira provozovaly Mexická fotbalová reprezentace Dres kamarády …

Pokud JLO i Shakira provozovaly kamarády …

Ahoj!! Jak to jde? Podívali jste se na koncert JLO & Shakira? Pravděpodobně tam byl obrovský fotbalový zápas nejlépe

#2020Challenge na Instagramu @RuneatrePeat

#2020Challenge na Instagramu @RuneatrePeat

#2020Challenge na Instagramu, který sdílí vaše fotografie ve všech různých fázích pocitů během pandemie Covid19. Fu

Coca-Cola s recenzí kávy

Coca-Cola s recenzí kávy

Koksová nula ledová recenze kávy. Coca-Cola s kávou Dark Blend Zero Sugar a také s vanila nulový cukr zkouší pro první Tim

nejlepší potvrzení pro běžce

nejlepší potvrzení pro běžce

Zde je seznam 51 pozitivních potvrzení pro běžce. Dnes jsem o nich diskutoval na Instagramu, protože možná nepoznáte

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.