Bohužel, v poslední době jsem byl kvůli tomu velmi zaneprázdněn a zanedbával staré kamarády?

V tomto případě je můj starý kamarád můj pěnový válec. Nepoužíval jsem to vůbec, protože jsme se přestěhovali v červnu! To, co to zhoršuje, je červen až září, zahrnoval veškerý můj maratonský výcvik – čas, kdy bych měl použít pěnový válec mnoho ze všech. selhat Monica, selhat.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Diary Day 4 Check Yokohama F. Marinos Dres in

Více videí

0 sekund 1 minuta, 21 Club America Dres sekund

Další
Marathonský tréninkový den 2
01:45

Žít
00:00
08:21
01:21

Moje IT kapela křičela na nějakou pěnovou rollerovou akci a konečně jsem si dnes dal pár minut, abych se s ní převrátil. Musel jsem trochu, moje nohy dnes neměly běh 6 mil a pro nějakou lásku jsem to trochu krátce.

Musím se k tomu vrátit několikrát týdně – nejen jednou za čtyři měsíce! To je přidáno do seznamu věcí, které musím přidat VfL Wolfsburg Dres do svého nového a vylepšeného rozvrhu – brzy se blíží

Je to oficiální, jsem nad maratonským tréninkem. Je velmi vzácné, že se nemůžu motivovat na běh na střední týden. Obvykle nechcete běžet

1.) Únava těla nebo

2.) Únava kovu

– Ale na konci maratonu nebo tréninku na půl maratonu je to opravdu obojí a velmi těžké překonat. Alespoň jsem tam prakticky!

Dnes je Waffle ve středu, takže snídaně byla snadná. (Stále mám nejhorší čas rozhodovat o tom, co mám dělat každé ráno.)

Navrhl jsem své vafle mandlovým máslem, banánem, semeny chia a sirupem. Waffle Středa, nikdy mi to špatně?

Otázka: Jakou dobrou věc dnes děláte pro sebe?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.