Dana L. Hooper, akcionář v globální advokátní kanceláři Greenberg Traurig, kancelář Phoenixu LLP, vyjednávala a zajistila víceleté prodloužení smlouvy s novou rovnováhou pro novou rovnováhu Profesionální fotbalový hráč Raquel „Rocky“ Rodríguez. Rodríguez hraje jako záložník pro Portland Thorns v Národní ženské fotbalové lize a je jedním z nejvíce zdobených hráčů v historii národního fotbalového týmu v Kostarice.

Dohoda je pro Rodríguez Francouzská fotbalová reprezentace Dres významná, protože – kromě nové rovnováhy, která pokračuje v jeho potvrzení – značka sportovního oblečení podporuje filantropické zájmy Rodríguez, zejména v její domovské zemi Kostariky.

Rodríguez se narodil v San Jose v Kostarice a začal hrát fotbal ve věku čtyř let a byl ve věku jedenácti let povolán do národního týmu. Na vysoké škole začala všechny čtyři roky pro Penn State Nittany Lions a pomohla vést tým k vítězství mistrovství v NCAA College Cup. Získala cenu Mac Hermann Trophy Award, která je každoročně předána nejvíce výjimečnému kolegiálnímu fotbalovému hráči v zemi. V roce 2016 byl Rodríguez celkově vypracován na druhém místě Kanadská fotbalová reprezentace Dres Sky Blue FC v Národní ženské fotbalové lize (NWSL) a pokračoval vyhrát Rookie roku. Hrála také v Gamba Osaka Dres Austrálii, kde vystupovala pro Perth Glory. V roce 2020 byla Rocky srdcem trhákového obchodu do Portland Thorns FC, kde nyní hraje po boku amerických členů ženského národního týmu Lindsey Horan, Becky Sauerbrunn a Crystal Dunn. Mezi jejími četnými úspěchy zaznamenal Rodríguez během světového poháru žen FIFA 2015 vůbec první gól World Cupu žen.

Hooper je sportovní agent a právník sportovního práva. Její praxe se zaměřuje na zastoupení sportovců i sportovních podniků. Hooper nabízí svým klientům podporu v oblastech, včetně smluvního navrhování, vyjednávání, dohod o schválení, vývoje, ligových a týmových problémů, právní poradenství a celkového poradce během jejich kariéry. Její zkušenosti s sportovci, týmy, ligami a společnostmi se prokázaly pro klienty v různých sportech po celém světě.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.