Pokud jste si toho nevšimli, Ayesha Curry to dnes zabíjí. Velkolepá basketbalová manželka Stephena Curryho měla vždy krásný blog o životním stylu, představoval recepty, videa a velmi roztomilé fotografie Sassyho batole Rileyho a sestřičky Ryana. Ale v poslední době ji tato inteligentní a neuvěřitelně fotogenická dáma vážně zvedla v kuchyni. Provozuje vyskakovací restauraci v San Franciscu s hvězdným šéfkuchařem Michaelem Minem. Zahájí službu doručování jídla pro rušné rodiny. Letos na podzim se přihlásila na kuchařskou show pro kuchyňskou síť.

A dnes Curry debutuje svou první kuchařkou. Ostřílený život: jídlo, rodina, víra a potěšení z toho, že dobře jíte, vám umožní vstoupit do kuchyně a vařit doma s kari. Recepty odrážejí její bohaté kulturní dědictví s jamajským, africkým Američanem, jižními příchutěmi. Je vdaná za profesionálního sportovce a jsou zde zdravé doteky, s koktejly, saláty a několika záludnými mateřskými taktikou, vklouznutí semen do těst, válcování kuřecích nabídek v lněném (a manželé) jíst své zelené. Ale je tu také spousta komfortního jídla, jako je její maminská kuře hnědého cukru a sekana jejího otce (nejlépe zachráněná pro zvláštní příležitosti). Toto je sbírka rodinných oblíbených, s několika sladkými příběhy a vzpomínkami v mixu.

S tak četnými Sporting CP Dres projekty a stálým sedadlem soudu je vynikající, že Curry má čas nakrmit pro hráče pro míč a dvě milé děti, i když se jejich plány zbláznily. A přiznává, že jsou dny, kdy se cítí šťastná, že si na oběd dostane banán. “Můj manžel a já jsme koneckonců dva mladí rodiče v našich dvaceti letech, jen se to všechno snaží zjistit, a především se ujistěte, že vychováváme naši malou rodinu ve šťastném a zdravém domě plném víry a lásky,” říká Curry .

Zatímco Curry miluje všechny recepty ve své nové kuchařce, je mnohem více než potěšena, že sdílí tři ze svých zdravých oblíbených s Fitbit Readers. Klikněte na několik rychlých a zdravých večeří pro rušné týdny a také na slam-dunk těstoviny, takže můžete jíst jako šampion.

Získejte plný recept na meruňko-glazovaný losos s letním squashem a cuketou.

Získejte plný recept na grilované kořeněné kuře Tottenham Hotspur Dres a chřest s omáčkou z petrželky.

Získejte úplný recept na těstoviny na denní den.

Fotografie: Copyright © 2016 od Little, Brown and Company

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Becky Duffett

Becky Duffett je přispívající editor výživy pro Fitbit a spisovatel životního stylu s vášní pro dobře jíst. Bývalá editorka kuchařky Williams-Sonoma a absolventka San Francisco Cooking School, upravila desítky kuchařek a četné recepty. Město Living ji proměnilo v závislého na rotaci – ale stále raději jezdí na koni. Žije v nejroztomilejší sousedství v San Franciscu, tráví víkendy na farmářském trhu, snaží Juventus Dres se číst v pekárně a pečením velkých večeří pro přátele.

Leave a Reply

Your email address will not be published.