poté, co jsem dnes ráno blogoval Ben, se vylezl z postele a také jsme se vydali na skvělou procházku 4 mil.

Během snídaně jsme hovořili o přeuspořádání našeho nábytku z obývacího prostoru. Ideální nyní nastavení způsobuje, že se prostor cítí mnohem otevřenější, ale není to pohodlné. Diskutovali jsme o tom, co je mnohem lepší a také šlo s pohodlným.
Moje nejnovější videa

Recenze americké knihy
Recenze americké knihy

Více videí

0 sekund 12 minut, 7 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 4
01:21

Žít
00:00
08:21
12:07

O tři hodiny později měl obytný prostor člověka, vyčistili jsme všechny zákoutí a také jsme měli obrovskou hromadu knih pro dobrou vůli. Stále musím jít s některými věcmi na stole a také bych chtěl získat nový koberec, ale je to mnohem příjemnější prostor.

Stejně tak máme záclony, aby se postavili, ale Vegas spí na prutech, takže jsme nemohli. (Ne opravdu, odstrčil bych ho za vteřinu, protože je to domácí mazlíček, nikoli člověk.)

Střední odpoledne občerstvení …

Pak jsem šel do Marshalla, abych skautl koberec i na některé organizační potřeby. Tuto krabici jsem objevil pro své speciální fotografie i pro věci. Někdo s tím půjde, když zemřu, a také uvidím, kdo jsem byl (ano, to byla moje první myšlenka).

Ale než zemřu, měl jsem možnost vyzkoušet popcornery Carmel. MILOVAT. Musel jsem odložit tašku, protože jsem se s ní chystal orat.

Chápu, že jsem uvedl, že nemůžu vařit ryby, ale poskytuji mu ještě jednu víru s nějakou tilapií. Právě jsem to Cruz Azul Dres hodil do pánve s olivovým olejem, starým zálivem a kořením tohoto TJ. Vyšlo to fantastické, stejně jako Ben se to také líbilo! Vyhrát.

Protože jsem snědl 92 karmel popcornerů, přeskočil jsem na brambory a také jsem to salát.

Pokud nevyužívám arašídové dresink TJ, využívám světelný ranč OG Hidden Valley.

Ve čtvrtek jsem dostal obrovský balíček bez kalorií Stevia Sladlé alkoholové nápoje a předpokládám, že to nazývá Benovo jméno (nebo se mě snaží bzučet). Otevřel mix Margarita a také mě potřásl Jose i Ritou, stejně jako je to chutné! Úplné hodnocení přichází v mnohem střízlivějším čase …

Teď si užívám skutečné manželky v domácnosti v New Jersey a také olympijské závěrečné obřady. Až to skončí, budu nešťastný. Oba dva.

Uvidíme se zítra

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

Moje vánoční touha seznam 2021

Moje vánoční touha seznam 2021

Moje prázdninová touha seznamu s odkazy na to, co je v prodeji Cyber ​​v pondělí. Koncepty dárkových dárků pro 2021 vánoční sezóny

To nejlepší z přírodních produktů Expo ovlivňující favority a také zdravé jídlo bingo

To nejlepší Yokohama F. Marinos Dres z přírodních produktů Expo ovlivňující favority a také zdravé jídlo bingo

Ahoj! Přírodní produkty Expo (aka #ExPowest na sociálních médiích) byl tento víkend v Anaheimu v Kalifornii. Je to velká konference

Recenze s provozováním sluchátka

Recenze s provozováním sluchátka

Nejlepší sluchátka pro běžce! Vyhodnocení bezdrátových sluchátek Aftershokz přes ušní bezdrátová sluchátka s technologií provádějící kosti.

Běží po dešti a přípravě jídla

Běží po dešti a přípravě jídla

Protahování a válcování s softballem, tenisovou koulí a pěnový válec. Trader Joes Vegan Rainbow Wrap. Nejzábavnější Instagram thRecept na smoothie obiloviny

Recept na smoothie obiloviny

Přesně jak vyrobit obilné mléko a Borussia Dortmund Dres recept na lehký obilný mléko. Jednoduchý chutný recept na obilné mléko s pravou Kalifornií MI

Horší než noční můra

Horší než noční můra

Moje zkušenost s nočními hrůzami jako dospělý. Run Eat Repeat Life Aktualizace a zážitek z nočních hrůz. Zdroje

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.