Je to znovu! Přiznání čtvrtek: Jdu do pekla.

A věřit, že jsem použil jako takový anděl …
Moje nejnovější videa

4 minutové trénink dolního těla pro běžce
Pět cvičení dolního těla Bayer 04 Leverkusen Dres pro běžce! Vyzkoušejte toto rychlé trénink výdrže v domě pro vaše nohy, boky i glutes. Nepotřeba žádná zařízení.

Glute Bridge
Onedlíky – střídavé strany
Véčky – střídavé strany

Získejte více informací o runyatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 49 sekund

Další
Než jsme byli cizí recenze
09:42

Žít
00:00
08:21
04:49

Přiznání č. 1: Včera v noci jsem si dal drink. Snažil jsem se o zkoušku a nemohl jsem se obrátit na dort, takže jsem pil. To by to nebylo tak obrovský problém, ale dnes večer jsem si opravdu přál ještě jeden nápoj nebo dva nebo osm.

Přiznání č. 2: Jediným důvodem, proč jsem toto jídlo nepohltil za 5 minut, bylo, protože jsem se necítil jako vaření, a také jsem se ušetřil pro Ben. Pick Up Stix Tofu je nejlepší restaurace tofu vůbec.

Dostal jsem domácí tofu se zeleninou a celou dobu jsem se usmál. Použil jsem to k jídlu, když týden zpět v den. To byly skvělé časy.

Try.this.tofu.

Věřím, že chlap z vyzvednutí STIX pochopil, že budu jíst všechno sám, protože mi poskytl jen jednu sadu holí. Nejprve jsem byl uražen, ale pak jsem jen vědomě přikývl …

Jedl jsem v 17:00, takže když Ben nakonec přišel dům, aby snědl jeho polovinu, měl jsem hlad znovu a měl jsem zmrazenou pad thajskou večeři. Jedl jsem 2 večeře! Co to sakra.

Bonusová cena: Moje tuna peněz cookie byla naprosto v pořádku!

Chystám se začít trénovat běžící skupinu

Přiznání č. 3: Jsem nejhorší prádelník AZ Alkmaar Dres na světě. Je to opravdu trapné, když lidé ukazují i ​​smích, přesto mě to nikdy nezastavilo. Ale uznání z blogu mě nutí přehodnotit své volby oděvů.

Ne, s největší pravděpodobností se budu neustále pohybovat se svým limetkovým ekologicky šetrným větrovkou nad mým zbarveným mikinou.

Přiznání č. 4: Dnes jsem snědl košíček. Bylo to buď, nebo leštění obrovské láhve vodky na mé lednici. Stejně jako trochu váhám, že jsem ještě skončil alkoholikem. Plánoval jsem to ušetřit, když moji mladí lidé jdou na vysokou školu jako jakýkoli typ slušné osoby

Dnes jsem snil o dortu, koláčkách, zmrzlině a také jsem měl na paměti, když jsem naposledy poskytl cukr. Vyděsilo mě to. Pojďme jen stát, že jsem trval 3 měsíce a pak jsem šel z hlubokého konce a získal 5 liber za jeden týden (a nebyla to váha vody).

Překvapivě to byly prostě „v pořádku“, stejně jako Ben dominoval. Eh. Jsem nesmírně nespokojen, že se chystám do pekla nad tímto ish.

Přiznání č. 5: Pravděpodobně jsem se s největší hodinou chodil s krvavou rukou, než jsem si to uvědomil.

Ale kdo se dokonce stará o můj bit škrábnutí, když se Vegas dnes večer dostal do kočičího boje?! Slyšeli jsme boj a také jsme to zastavili, přesto se mu zranil

Když už mluvíme o alkoholu a osobním školení … Nyní, když jsem licencovaný osobní trenér, dovolte mi sdílet několik užitečných informací:
www.marriedtothesea.com

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

Co jsem dnes jedl deník – Marathon Training Week 4

Co jsem dnes jedl deník – Marathon Training Week 4

Co jím za den. Potravinový deník běží na tréninkové blog týden 4. Snídaně, oběd, večeře a občerstvení plus poznámky

Co jsem dnes jedl- deník potravin

Co jsem dnes jedl- deník potravin

Ahoj! Dnešní Instagram Inspect in Publishing je potravinový deník. Je to tak dlouho, co já”Udělal celý den jíst …

Co jíst před pozdní polovinou maratonského závodu

Co jíst před pozdní polovinou maratonského závodu

Co jíst před odpolední polovinou Marathon Rock N Roll Las Vegas. Přesně jak pohánět před půlmaratonem nebo maratonem lat

Co jím za den – pro běžce

Co jím za den – pro běžce

Co jím v denním videu od běžce. Potravinový deník všeho, co jsem jedl jednou snídani, oběd, večeře a občerstvení. Plus

Přiznání … karanténní vydání (1. týden)

Přiznání … karanténní vydání (1. týden)

Přiznání koronaviru zůstává v domácím pořadí v Kalifornii. přesně to, jak se zabývám během, jídlem a také tím, že nemám TII

Co jsem jedl v Epcotu po víně a Španělská fotbalová reprezentace Dres také na polovinu maratonu

Co jsem jedl v Epcotu po víně a také na polovinu maratonu

Co jsem jedl během běhu Disney Half Marathon Weekend. Rekapitulace potravinového deníku mého dietního plánu při cestování do poloviny maratonu

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.