Pravděpodobně rozumíte, abyste zabránili restauracím rychlého občerstvení, s okny s jízdou, mastnými hamburgery a hranolkami a obrovskými sladkými nápoji. A co ta místa, která rozmazávají hranice mezi předem uvařenými placičkami a menu sedět. Rychlé restaurace nabízejí kávu, pečivo, sendviče, saláty a obilné misky hektickým lidem na cestách. Když se hádáte skrz bláznivý týden, stejně jako vše, co chcete, je něco ACF Fiorentina Dres rychlého i zdravého, zdá se to jako čerstvá volba. Než však vstoupíte k pultu, zeptejte se sami sebe – jsou tyto možnosti opravdu zdravější? Nová studie bohužel odhaluje, že rychlá neformální jídla jsou vyšší v kaloriích než Německá fotbalová reprezentace Dres rychlé jídlo, typickými o 640 mnohem více kalorií na entrée. To není malý rozdíl – 640 kalorií je celé jídlo, samo o sobě!

Morálka příběhu: Rychlé jídlo nebo rychlé příležitostné, jízdné je zřídka zdravé. Musíte dávat pozor na záludné ingredience a nadbytek kalorií, bez ohledu na to, kde se držíte. V některých případech však musíte jíst na útěku. Právě zde jsou tři chytré volby, které můžete učinit v rychle příležitostných restauracích, pro všechny své oblíbené popadnutí.

Místo dýňového koření latte a pečiva si kupte ovesné vločky i čerstvé ovoce. Kávové řetězy jsou o těch ohromujících sezónních nápojích – rádi byste se to sestřelilo jednorožce a jiskry? Ať už je však bez ohledu na chuť týdne, bude to sirup, stejně jako pokud si vyzvednete pečivo, připravte se na cukrový spěch (nemluvě o tuku). Mnohem lepší způsob, jak zahájit svůj den, je bílkovina, celé zrna a čerstvé ovoce. Kupte si prostý, netusný latte a banán, nebo ještě mnohem lépe, šálek ovesných vloček a také strana čerstvého ovoce.

Pokud si objednáváte polévku nebo salát, zabraňte krémovým i záludným ingrediencím. Skvrny polévky a salátu znějí tak svěží! Pokud se však do každé polévky vmíchá krém, sýr i slaninu posypali každý salát a Mayo, který byl na každém Sando, pochopíte skutečný příběh. Zeptejte se, co se děje do vaší objednávky, a také se zaměřte na čisté vegetariány a na libový protein. Minostronská polévka nebo ekologický salát s grilovanou drůbeží jsou obvykle bezpečné volby. Stejně jako ano, můžete to získat s chlebem! Jen se ujistěte, že je to celé zrcadlo.

Namísto masitého velmi burrita se rozhodněte pro Belgická fotbalová reprezentace Dres misku na salát. Nezáleží na tom, zda je maso bez antibiotik! Pokud je to mastné, slané, stejně jako rozsáhlou část, tyto karnity nepodporují vaše zdraví-a to je před přidáním zakysané smetany i sýrů. Skvělá zpráva je, že mnoho míst Burrito vám umožňuje vybrat a také si vybrat. Požádejte o misku s malou lopatkou každou z hnědé rýže a černých fazolí a poté ji naložte spoustou čerstvých zelenin. Stejně jako sakra jo, chcete guacamole! Avokáda jsou úžasný zdravý tuk. Jen se ujistěte, že se jedná o pár polévkových lžic, ne masivní kopce.

Tato informace platí pouze pro akademické účely a také není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Neměli byste tyto informace používat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a zdraví. Než změníte stravu, vždy se zkontrolujte se svým lékařem, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo založte novou rutinu fyzické zdatnosti.

Becky Duffett

Becky Duffett je přispívající editor výživy pro Fitbit a způsob spisovatele života s vášní pro dobře konzumaci. Bývalá editorka kuchařky Williams-Sonoma a absolventkou školy v San Franciscu Cooking School, upravila desítky kuchařek a četné recepty. Město Living ji proměnilo v závislého na rotaci – ale stále raději jezdí na koni. Žije v nejroztomilejší čtvrti v San Franciscu, tráví víkendy na farmářském trhu a snaží se číst v pekárně a také praží obrovské večeře pro přátele.

Leave a Reply

Your email address will not be published.