ahoj! Jak to jde? Právě tady to jde skvěle !! Nakonec získávám e -mailový systém Hang of the Run Camp. (Omlouvám se, jestli minulý týden byly závady.) Včera jsem měl skvělou vidět svou domácnost. Stejně jako jsem měl dnes ráno vynikající běh !!

Nejprve skočte do té doby, kdy se veškerou metodu zpět do neděle. Byl to den odpočinku, takže jsem pro nějaké výcvikové trénink na vyžádání udělal plážové tělo na vyžádání.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Diary Day 4 Interspect in in

Více videí

0 sekund 1 minuta, 21 sekund

Další
Pak byla pryč – recenze knih
04:20

Žít
00:00
08:21
01:21

Pak jsem dal dohromady vedlejší jídlo, abych se dostal na BBQ k narozeninám mého otce. Vymyslel jsem to, jak jsem šel, stejně jako to vyšlo skvěle! Toto je nějaká situace salátu sorta. Je to pracovní název.

Také jsem tyto bary vyrobil, protože jsem si přál, stejně jako maliny, jam i jam i cukr, což je obecně recept na štěstí.

Fiesta Olympique Lyonnais Dres Fiesta.

Honovala, ale nepohybovali se.

SR, stejně jako já jsem posílal textové zprávy a také o běhu, o suchém šamponu, Mariah Carey a MLK JR Day.

Opravdu vyžaduji spojit svůj život (moje slova, ne její). Stejně jako „Získejte svůj život dohromady“ naznačuji „běh rychleji“.

Takže Gamba Osaka Dres mi řekla někoho, když jí řekla nějaká pozoruhodná slova moudrosti o tom, jak přesně běžet rychleji a vyhrát všechny závody.

Ale zapomněla.

Místo toho mi řekla, abych tento týden běžel 8 MP mil a také 10 a také se na něm vyvinul trvale, dokud nemohl udělat 28 na MP. Pak si uvědomím, že bych neměl běžet maratony a začít se přihlásit do ultras.

Takže dnes ráno Juventus Dres jsem to udělal. Výložník.

Posílám jí text, protože Vegas nebyl ohromen. Opravdu nikdy není, jsem přesvědčen, že je totální narcista.

Run Camp Den 9 – kroky

Mluvíme o běhu rychleji. Když chci akreditaci RCCA, instruktor / běžící instruktor nám řekl, že trik, jak rychlejší, je krok.

Konkrétní kroky jsou vynikající na konci běhu za tlak rychlosti a také vaše nohy používané k rychlejšímu otočení.

Jak udělat kroky: Po zahřátí, obvykle na konci běhu … Začněte na rovném povrchu (dejte si rovnou, bezrizikovou oblast, se kterou můžete pracovat) pomalu zrychlit na asi 70 nebo 80% nejrychlejších, jaké můžete jít. Zůstaňte tam rychle po dobu 5 – 10 sekund. Pomalu uvolňte a pomalujte na zastávku.

Další informace: Běh kroků z aktivního

Jak vám pomohou rychleji běžet pomocí běžců

Otázka: Děláte kroky? Jak často?

Máte dobrého přítele, že prostě děláte to, co uvádějí, protože jsou chytřejší než vy.

Dělám!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.