Je to okamžik, na který jste čekali-Tory Burch pro Fitbit Accessories Collection oficiálně spustí dnes! Kolekce je navržena výhradně pro Fitbit Flex a zahrnuje elegantní mosazné přívěsek a náramek, spolu s LOSC Lille Dres vzorovanými silikonovými náramky pro každodenní styl.

Proměňte svůj Flex na módní kus s Vissel Kobe Dres exkluzivní sbírkou elegantního příslušenství navrženého společností Tory Burch, nyní k dispozici pro předprodej.

Zde jsou podrobnosti o sbírce:

Tory Burch pro přívěsek Fitbit Metal Fret (175 $): Vyrobeno z mosazi a na základě dekorativní, otevřené pražce, která je podpisem Tory Burch; Závěs je pozastaven z řetězce

Tory Burch pro náramek Fitbit Metal Hinged (195 $): Vyrobeno z mosazi s dekorativními, otevřenými pražcemi a zabezpečenou, snadnou přístupovou západkou na zadní straně

Tory Burch Leeds United Dres pro náramek na silikonový náramek Fitbit (38 $): S nastavitelným uzávěrem a zabezpečeným a snadným přístupovým držákem pro zařízení je k dispozici v barvách a výtiscích a výtiscích Tory Burch (Tory Navy Multi/Shiny Mosaz, Fuchsie Multi/Shiny Brass)

Chcete -li zůstat aktivní a předvést svůj styl současně, přejděte na Tory Burch pro stránku Fitbit.

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.