, když se svět v roce 2021 pomalu začal znovu otevřít, Američané se podle zprávy Sports a Association Market Association (SFIA) (SFIA) roční topline. Zpráva sleduje míru zapojení Američanů ve věku šesti let a starších, ve 120 různých sportech, fitness, jakož i vnějších činnostech, včetně sekce věnované účinku COVID-19 na míru zapojení.

Již druhý rok v řadě se úrovně nečinnosti snížily. Snižování o 0,7% od roku 2020 je nečinnost nejnižší, jakou kdy byla. Ve srovnání s rokem 2016 aktivita zvýšila 7,8%-to je 16,8 milionu mnohem více lidí, kteří se účastní sportu a fyzická zdatnost Barcelona Dres v pětiletém rozpětí. Nižší úrovně nečinnosti v roce 2021 byly většinou poháněny 18-24 a 25-34 věkovými skupinami, přičemž nečinnost mládeže-věkové skupiny 6-12 a 13-17-rovněž klesaly po pátý rok v řadě. I když tato čísla aktivit jsou povzbudivá, stále existuje velké množství práce, protože více než 72 milionů lidí je stále neaktivní.

„2021 ukázalo, že aktivity přátelské k pandemii, jako je tenis, golf, běh, turistika, jóga, skateboarding Kostarická fotbalová reprezentace Dres a surfování, jsou i nadále populární, zatímco jiné klasifikace, které v roce 2020 poklesly .

V rámci sedmi sportovních klasifikací sledovaných společností SFIA zaznamenaly vodní sporty největší meziroční podporu v zapojení na 2,3%, pečlivě za Kamerunská fotbalová reprezentace Dres sebou vnější sporty s 2,2% nárůstem. Team Sports zaznamenala meziroční zvýšení 1,8%, ale zapojení stále zůstává nižší než před pandemickou úrovní, přičemž v roce 2021 se účastní přibližně o 2 miliony lidí, kteří se účastní týmových sportů než v roce 2019.

Pickleball pokračuje ve svém mimořádném nárůstu a skončí jako nejrychleji rostoucí sport za poslední dva roky, přičemž zapojení došlo k růstu 39,3%. Jóga v tomto přesně stejném časovém rámci vzrostla o 12,8%, což z něj činí jednu z nejrychleji rostoucích činností během pandemie.

I nadále vidíme značný účinek zapojení s významnými událostmi. Vzhledem k tomu, že v roce 2021 se nachází letní olympijské hry, zapojení do gymnastiky, softballu s rychlým hřištěm, plaváním v týmu a soudním volejbal posílil více než 8%. To je téměř dvojnásobné množství růstu, který další největší týmový sport viděl.

Cove říká: „Jak pokračujeme v řešení problémů s nepředvídatelným pandemickým způsob života, který přijali během pandemie. “

Zpráva o zapojení do Topline 2022 je pro členy SFIA bezplatné a je nabízena veřejnosti k nákupu kliknutím zde za 349 $.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.