se Watford FC Dres stále Yokohama F. Marinos Dres snažím přijít na jídlo v noci, které uspokojuji svou běžeckou skupinou. Přestože děláme jen asi 4 mil běhu/procházky po načasování, mě velmi hladoví, pokud nejím první.

Dnes jsem si poprvé udělal večeři … masivní salát s krůtího hamburgerem a vitamínovou vodou.
Moje nejnovější videa

5 minutové běh zahřívání a
Rychlé zahřívání pro běžce. Před během se zahřívá 5 minut. přesně jak se připravit na běh. návrhy, co dělat, než spustíte

Více videí

0 sekund 5 minut, 34 sekund

Další
Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
07:15

Žít
00:00
08:21
05:34

Než jsem odešel, musel jsem říct Vegas, abych našel uvnitř …

“Nooooooo !!!!” (Je trochu pozoruhodný jako jeho máma.)

Ben měl těžký den v práci a také jsem měl také bláznivý den – takže se odvíjíme s malibu rumem a ananasovou šťávou. Ach a také je to ananasová šťáva z plechovky ananasů (kterou jsem snědl polovinu).

Moje publikovaná skupinová večeře/dezert/občerstvení/jídlo/přítel… miska sýra, dýně <- vyhřívaná i přelité obilovinami i granola. Tak dobré. Velikonoce jsou trochu přes týden pryč, což znamená, že půjčovatel je prakticky u konce. Kromě sladkostí jsem poskytl Cussing. Sklouzl jsem sem i tam, stejně jako tam, ale opravdu se s tím snažím zůstat. Zde je zavázání zůstat s tím až do konce! www.natalieee.com 28. dubna provozuje L.A. Poháněný Nike drží digitální 10k! Nemusíte být v L.A., abyste mohli spustit, můžete udělat online 10k od 27. do 16:00 28. 28.. Ale pokud jste regionální, existuje obrovská oslava v Los Angeles a také oslava, která je v souladu! Provozuje LA a poskytuje 50 návštěvníků RER zcela zdarma vstup na akci. Prvních Celta de Vigo Dres 50 lidí, kteří mi e -mail (runuterepeat v Gmail Dot Com), jsou v e -mailem e -mailem kódu. Pošlete mi e -mail, pokud chcete!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.