Dnes odpoledne jsem uspokojil SkinnyRunnera na oběd v Café Rio. Naštěstí jsem měl 2 dutiny naplněné nejlépe, než jsme se uspokojili, takže jsem vedle ní nevypadal jako „fatrunner“, protože jsem nemohl masakrovat svůj salát, jak to obvykle dělám.

Mluvili jsme o Atletico Madrid Dres životě, svobodě a také metropolitním běžícím summitu. Je to v Las Vegas v prosinci. Pravděpodobně je to přesně stejný víkend jako závod. Ale chápu, že mě všichni opravdu uvidíte, jak se vypořádáš v hromadě mého vlastního zvracení. Věřil jsem, že je to veselé.
Moje nejnovější videa

Zlatý retrívr si nevezme jeho pilulky!

Více videí

0 sekund 2 minut, 19 sekund

Další
Než jsme byli cizí recenze
09:42

Žít
00:00
08:21
02:19

Po obědě SR Urawa Red Diamonds Dres nedbale Gremio Dres diskutovala o tom, že uspokojila Janae z HungryRunnergirl i Pam.

Ach, stejně jako uspokojili na mém nejšťastnějším místě na Zemi … jogurtland !!!

Teď chápu, že jsem řekl, že tento týden budu „jíst čistý“. Můžete však odmítnout od svých preferovaných lidí? (Protože pokud můžete, jste uvnitř mrtví. Doufám, že se vám peklo užíváte.)

Zvládl jsem, abych zůstal s ovocem pouze polevy. Toto je moje bitové vítězství pro tento den.

Janae mě zavolala, abych se trochu trochu dostal, ale nebyla tam, když jsem pohltil i Benovu zmrazený jogurt v pondělí večer. Věřím, že sotva sestoupím z cukru.

Drželi jsme uspokojivé a také se rozhodli přejmenovat Yogurtland – Bloggerland. Někdo jiný na palubě s tím?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.