je na základě historie moderních smíšených bojových umění, ale formát zmizel, protože zmizel, protože Sevilla FC Dres v prvních dnech sportu.

Dnes společnost Bellator MMA oznámila plány na uspořádání turnaje One Night 4 Man Elimination v Kalifornii. Je to ve státě dokonce legální? Krátká odpověď zní ano.

Zatímco četné státy nemají zaveden rámec, který by umožnil jedno noční turnaje vzhledem k povinným lékařským pozastavením uloženým statutem (můžete kliknout sem a přečíst si o pochybném rámci v Oklahomě, který takový turnaj v loňském roce schválil) as ABC. Lékařský výbor, který zaujal výslovný postoj proti těmto soutěžům, jsou jedno noční turnaje určitě vzácným Arsenal FC Dres událostí. Kalifornie však má zvláštní zákonný rámec, který umožňuje takové turnaje.

Zde je zhroucení –

Kalifornská státní atletická komise má jurisdikci nad „všechny profesionální a amatérské… formy a kombinace forem plně kontaktních soutěží o manželské umění, včetně smíšených bojových umění“.

Kalifornské politiky konkrétně umožňují eliminační turnaje v MMA se s. 503 zásad, které čte:

§ 503. Turnaj nebo eliminační formát soutěže – výběr soupeřů.

V každé soutěži turnaje nebo eliminačního formátu komise identifikuje počáteční odpůrce v prvním kole turnaje tím, že při vážení kreslí jména.

A konečně, zatímco Kalifornie, stejně jako mnoho jiných států, vyžaduje povinné pozastavení po konkurenci, vyřešila výjimku Kashima Antlers Dres z tohoto pokynu pro turnaje s oddílem 515 politik uváděných následujícím způsobem:

§ 515. Čas mezi záchvaty.

Pokud není od Komise získáno písemné schválení, bojovník, který soutěžil v akci Formátu nebo turnaje kdekoli na světě, nesmí v tomto státě dovoleno soutěžit v tomto státě, dokud od data tohoto zápasu nebo události uplynulo sedm dnů. Toto omezení není vykládáno tak, aby bojovníka zakazovalo soutěžit v události formátu turnaje, která vyžaduje, aby bojovník spočíval minimálně 30 minut mezi záchvaty. V události formátu turnaje musí být bojovník analyzován lékařem před každým zápasem.

S průchodem dostatečné části času je všechno staré opět nové!

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Kalifornské pokyny jsou rozbité pro turnaj Bellator? 11. září 2015 v „Kalifornské bojové sportovní zákon“
Plánovaný eliminační turnaj WSOF čelí regulačním překážkám 24, 2015 v „Washingtonu State Combat Sports Law“
MMA Regulatory Roundupnorov 6. 2014 s 2 komentáři

Leave a Reply

Your email address will not be published.