jsem tento víkend běžel přes tři a půl hodiny. (Ano, uvědomuji si, že to není něco, co normální lidé dělají, ale je to něco, do čeho jsem.)

Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 2
Marathon Training Journal Den 2. RunEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 1 minuta, 45 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
01:45

Pak jsem se dostal do letadla plného recyklovaného vzduchu a bakterií a arašídů.

Není to přesně ideální situace pro můj imunitní systém!

Věděl jsem, že běh maratonu oslabuje váš imunitní systém a tělo obecně, ale byl jsem ohromen tím, jak těžké je na vašem těle, když jsem zkoumal informace. Tato studie říká, že maraton ohrožuje váš imunitní systém až tři dny po závodě. To jsou obvykle dny, kdy cestujete domů, vracíte se zpět do práce a ještě více zdanění systému s „skutečným životem“.

Tato studie říká, že poškození kosterních a myokardu může trvat až sedm dní po maratonu. (zdroj)

Poprvé jsem onemocněl, protože čtvrtá třída po BTR 50K letos. Nebyla to jen závod, který mě udělal, Club America Dres svatba mého bratra byla o několik dní později a já jsem byl zdůrazněn „životními Jihokorejská fotbalová reprezentace Dres věcmi“. Všechno to spolupracovalo, aby mě na jeden den srazilo. Není vpohodě.

Takže jo, onemocní po maratonu neobvyklé. Můžete se však pokusit dát svému tělu výhodu v boji tím, že budete po vaší závodě chytří.

Po maratonu od:

1. Získejte dostatek odpočinku. Při spuštění maratonu dochází k poškození buněk. Trvá několik dní, než vaše tělo tyto buňky znovu vybuduje – SS Lazio Dres takže to nefunguje navíc tvrdě. Získejte další spánek, nepřekračujte se. Vezměte si několik dní volna z práce, pokud můžete a relaxovat.

2. Vezměte si vitamíny! Ano. Víš, že bys měl. Pomozte svému tělu s několika dalšími vitamíny ve dnech po závodě.

3. Pomozte svému tělu dobrými věcmi. jíst zdravá jídla. Zůstaňte hydratovaní. Ano, oslavujete svůj závod, ale pivo na snídani je trochu moc.

4. Poslouchejte své tělo. Pokud potřebujete další jídlo, odpočinek, masáž, terapie – získejte to!

Ale pokud onemocníte, není to konec světa. Zarbee’s je nový produkt přírodního kašle a krku, který mi poslal několik vzorků, abych to zkusil. V tom nejsou žádné léky, pouze přírodní ingredience, takže je můžete použít podobně jako jiné „vitamín C zvyšujete“, které mísíte s vodou.

Funguje také tím, že nabízí podporu imunitního systému, takže ji můžete vzít dříve jako unce prevence. Seznam složek je docela solidní, plný vitamínů.

Také se ujistím, že po každém tvrdém běhu nebo závodě získáte zdravou dávku čokoládových lupínků. Je to dobré. (Teď peču nejlépe!)

Zde můžete získat zcela zdarma vzorek Zarbee’s na své facebookové stránce.

Zveřejnění: Toto byl sponzorovaný příspěvek Zarbee’s. Všechny názory a čokoládové lupínky jsou moje vlastní.

Zarbeeho sezónní úleva je prvním a klinicky prokázaným produktem, který pomáhá při sezónním pylu a úlevě k přetížení. Kliknutím sem se dozvíte, jak získat svůj zcela zdarma vzorek nových sezónních nápravných opatření.

Toto je sponzorovaná konverzace, kterou jsem napsal jménem Zarbee’s. Názory a text jsou všechny moje.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.