Dobrý den! jak se máš? Jaký je váš cíl pro tento týden? Toto je 2. týden hromady na mílích. S novým týdnem přichází nový začátek – stanovte cíl. Rozhodněte se na to! Zkontrolujte níže a podělte se o trénink (nebo den odpočinku) pro dnešek.

Včera jsem udělal dlouhodobě 13 mil. Nezdá se mi to příliš dlouhé – maratónský trénink se opravdu pohrává s tím, co je „normální“ běh.
Moje nejnovější videa

Učení ze špatného běhu
Špatné běhy se dějí – tady je to, jak jsem se pohyboval kolem a poučil se z mého dalšího běhu. Návrh, který vám pomůže stát se lepším běžcem tím, že jste neutrálním pozorovatelem tréninku.

Více videí

0 sekund 3 minut, 48 sekund

Další
Můj krásný partner na Pysch Ward: Memoir – Recenze knih
05:31

Žít
00:00
08:21
03:48

Když jsem běžel, cítil jsem slaninu. Nebylo to jen trochu závan – vůně byla docela silná. To je trochu divné, protože jsem nebyl na chodníku přímo před domy. Takže kdekoli to pocházelo, mělo to vařit hodně slaniny.

Nemohu se rozhodnout, jestli miluji cítit jídlo, když běžím nebo ne. V některých případech běžím několika koblihovými obchody a voní to tak dobře, ale také mě nutí přemýšlet o koblihách … hmmm. Milujete nebo nenávidíte, když cítíte dobré jídlo při běhu?

Zeptal jsem se na Instagram a dostal mix hlasů …

Byl to dobrý běh, ale v první polovině jsem se Atletico Mineiro Dres cítil trochu pevně.

Protože mluvíme o běhu …

Hodně štěstí všem, kteří dnes provozují maraton v New Yorku! Pokud ve svém životě budete provozovat pouze jeden maraton, navrhuji tento.

V selhání novinek …

Náhodně jsem vložil svou jiskřivou sukni do sušičky! Co to sakra. No, neudělal jsem to, ale požádal jsem někoho, aby po skončení mytí hodil své věci do sušičky a vrátil se domů, aby to našel. VYPÍSKAT. Jsem velmi zmatený. Je to trochu uvízl a mnoho flitrů vyšlo. Měl jsem to v síťové vaku (pro podprsenky a tak), takže to nebyla část mytí, která ji zkazila (i když byste měli pravděpodobně jen mytí rukou).

Večeře byla sushi – toužil jsem tak tvrdě!

A já jsem dostal ruce na nové quest bary!

Vyzkoušel jsem skalní silnici a borůvkový muffin. Moje myšlenky na oba brzy.

Hromada na kilometrech 1. týden skončila! jak jsi to udělal? Vítězové budou dnes vyhlášeni, protože je ještě trochu času na přihlášení na minulý týden.

Hromada na míle 2. týden

Je to 2. týden hromady na míle! Jaký je váš cíl pro tento týden? Dostaňte se na trať a zasáhněte svůj cíl pro celou výzvu tím, že se ujistěte, že na to každý den odchlačujete.

Běžecká výzva tento týden sponzoruje Nathan. Každý týden rozdávají rychlost plus vodní bottle a světlomety Neutron Fire Runner! Zkontrolujte každý den s aktualizací POTM, která bude zadána k vítězství.

Je to ideální načasování pro světlomety, protože listopad je měsíc bezpečnosti běžců. Dny jsou tmavší a je těžké vidět a být vidět brzy ráno nebo pozdě večer. I když neběžíte v naprosté viditelnosti tmy, je Chorvatská fotbalová reprezentace Dres velmi důležité. Cyklisté a šoféři mohou být rozptýleni nebo neschopní vás vidět – být viděni a být v bezpečí.

Sledujte je na Twitteru na @NathanSportSinc, kde najdete mnohem více informací o bezpečnostním měsíci Runner a jejich řadě běžících produktů.

Zanechte komentář k tomuto příspěvku a budete přihlášeni a vyhrajete světlomet Nathan a kapesní vodní bott! Zavře zítra v 21:00 PST.

*Použijte #Rermiles na sociálních médiích ke sdílení vašeho pokroku !!

Otázka: Jaký je váš cíl pro tento týden? Co dnes děláš pro hromadu na míle ??

Já: Dnes je den odpočinku od běhu, ale budu se projít a udělat silné cvičení. Mým cílem pro tento týden je každý den na procházku 3 mil.

Zřeknutí se odpovědnosti: Nathan nabízí ceny pro tento týden Potm Challenge. Všechny názory jsou moje vlastní.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:Prosinec běžící kalendář zcela zdarma tisknutelný plánovač cvičení

Prosinec běžící kalendář zcela zdarma tisknutelný plánovač cvičení

Úplně volný běžící kalendář a běžící protokol tisknutelný PDF. Prosincový tréninkový kalendář pro plánovač cvičení běžců a

Hromada na Miles Running Challenge 2020

Hromada na Miles Running Challenge 2020

Úplně Free Running Challenge 2020. Hromada na Miles Run Challenge s Sanfrecce Hiroshima Dres tiskem najetých kilometrů a tipy pro spuštění. Získejte fr

Nejvyšší běžící tréninkový program pro všechny úrovně

Nejvyšší běžící tréninkový program pro všechny úrovně

Nejlepší běžecký plán pro začátečníky, nové běžce a zábavný trénink. 12 týdnů 5k 10k a půl maratonského virtuálního závodu

Fun Run Challenge Day 2 – běžecké boty

Fun Run Challenge Day 2 – běžecké boty

Moje aktuální běžecká bota a návrhy pro běžecké boty. Když potřebujete nové běžecké boty, návrhy na nehty a kolik mil y

Hromada na Miles 2021 – úplně bezplatný běh Challenge

Hromada na Miles 2021 – úplně bezplatný běh Challenge

Úplně volný běh Challenge 2021. Hromada na míle pro běžce všech úrovní. Získejte tisknutelný kalendář a plánovač jídel

Jak stanovit běžící cíl pro hromadu na Miles Challenge

Jak stanovit běžící cíl pro hromadu na Miles Challenge

Hromada na pracovní listii Miles Challenge. Jak stanovit běžící cíl pro 21denní hromadu na Miles Challenge. úplně zdarma p

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.