Četl jsem studii Číny v roce 2009 (díky starým zařízením AKA AKA RuNeatrepeat mohu zkontrolovat takové věci).
Moje nejnovější videa

Než jsme byli cizí recenze
Předtím, než jsme byli cizími od Review Book Review Renee Carlino.
Rychlé myšlenky a doporučení pro zvukové knihy. Příběh, vypravěč, recenze a mnoho dalšího o dobré sérii A.

Více videí

0 sekund 9 minut, 42 sekund

Další
Návrhy na obličej masky pro běh a chůzi venku
07:15

Žít
00:00
08:21
09:42

„Ve studii Číny Dr. T. Colin Campbell podrobně popisuje spojení mezi výživou a srdečními chorobami, cukrovkou a rakovinou. Zpráva také zkoumá zdroj nutričního zmatku produkovaného silnými lobby, vládními subjekty a oportunistickými vědci. The New York Times uznala studii jako „velkou cenu epidemiologie“ a „nejrozsáhlejší velké studie, která byla kdy provedena z vztahu mezi stravou a rizikem rozvoje nemoci“.

Ano, kniha je stejně suchá jako popis, ale je také velmi zajímavá!

Jednoduše řečeno, kniha porovnává standardní americkou stravu se standardní venkovskou čínskou stravou. Venkovská čínská strava je v tomto případě s vysokým obsahem rostlin, nízkých živočišných bílkovin = vegan-ish.

Dále odkazuje na čínskou stravu ve vztahu k srdečním onemocněním, cukrovce a rakovině. Ta část je šílená! Je tak zajímavé sledovat, jak rostlinná strava snižuje výskyt určitých nemocí.

Takže jsem předpokládal, že jídlo v Číně se nakloní na vegetariánskou stranu nebo bude alespoň vegetariánské.

Nebylo to.

Právě teď v životě nejsem vegetarián, ale byl jsem po celá léta a stále si vážím dobrého zeleninového jídla. Gamba Osaka Dres Nejsem velký jedlík a opravdu jako kuře a ne savčí maso. <- Myslím, že někteří lidé nazývají toto červené maso nebo vepřové maso, nevím, že nejsem masalog. Všechna obědová a večeře na cestě byla podávána „rodinný styl“, což znamená, že asi osm z nás by seděli u stolu s línou Susan a číšník by přinesl několik jídel, aby se všichni mohli podělit. Neobjednali jsme si, takže náš průvodce výletem by poukázal na vegetariány k číšníkovi Fotbal Dres a dali by jim vědět, jestli něco nemá maso.

Při každém jídle bylo obvykle asi 8 jídel plus rýže.

Překvapivě existovaly pouze jedno nebo dvě jídla z osmi, které byly vegetariánské. Obvykle to byly obyčejné čínské kale nebo brokolice, ale byly docela mastné (kuchaři, kteří mnozí pravděpodobně používali olej, aby nahradili nedostatek bílkovin). Jeden z vegetariánů v naší skupině řekl: „Je těžké být vegetariánský a být na této cestě zdravý!“

To bylo jedno z jediných nezelných vegetariánských jídel, lilkové jídlo. Bylo to výtečné! Ale není běžné s našimi jídly.

Jedna z mála večeří, které jsme měli bez skupiny, jsem si koupil zeleninovou přílohu a překvapení překvapilo, že to přišlo s trochou masa nahoře (nabídka neřekla, že má maso). Nevadilo mi to, ale nejsem vegetarián. Něco, co jsem zjistil, bylo, že v mnoha jídlech nebylo hodně masa, bylo to pro přízvuk nebo chuť, ale bylo to tam.

Nemám rád vepřové nebo červené maso příliš mnoho a obvykle bych si kupoval kuře nebo ryby, kdybych byl v restauraci (ne ze zdravotních důvodů, jen můj vkus). Myslím, že možná existovalo jedno nebo dvě jídla s kuřetem, ale většinou to byla kachna a ryby byly vždy smažené, kromě jednoho místa, které byly „BBQ rybami“.

Miloval jsem vejce a rajčata nejlépe. Bylo podáváno na 80% našich jídel a já jsem pokračoval v jídle 80%.

Zelí níže byla v nabídce jen „smažit zeleninu“, ale přišla s jedním náhodným kousnutím kuře.

Byl jsem potěšen, že druhou noc, Chelsea FC Dres kdy jsme měli sólovou večeři, byl předkrm vajec, který jsem si koupil pro nějakou proteinovou akci. (To bylo také jídlo s pohyblivou zeleninou !!! Takže to byla skvělá noc všude kolem)

*Někdo se zeptal, jestli si myslím, že bezlepkové by bylo v Číně schopno. Hej, všechno je schopné, ale bylo by velmi náročné, kdybyste měli těžkou alergii kvůli sojové omáčce (která má v ní lepek). Při jídle není mnoho pšeničných výrobků (nikdy chléb nebo pečené zboží), ale jsem si jistý, že omáčky v nich pravděpodobně mají pšenici.

V jiných, méně než zdravých potravinách … v jednom okamžiku na jízdě z Hangzhou do Šanghaje jsme se zastavili na odpočinku s McDonald’s a já jsem to musel zkontrolovat. Myslím, no tak – co má McDonald’s v Číně?!?!

Opravdu jsou to jen kuřecí sendviče s rybími a pravidelnými hranolkami, nic velmi velmi, ale-to-tell-everyone-oo-orange-chickenmcNugget-rice-lowls! Ale namísto Apple Pie a já jsem jednu z nich vyzkoušel taro koláče.

Jo, ne dobré. Znovu a znovu jsem vyzkoušel sladkosti v Číně a byl jsem zklamaný. Nejsou zdaleka tak sladké jako v USA, velmi nevýrazné (pro mě).

Celkově: Miloval jsem jídla, prostě ne dezerty. Nejsem velký jedlík masa, ale nesnažil jsem se vyhnout masu, takže to bylo pro mě ideální. Chybí mi čínské jídlo.

Další čínské potravinářské příspěvky:

Snídaně, oběd a večeřeer v Pekingu

Snack Street v Pekingu

Snídaně a pouliční tržní svačina

Otázka: Nahlédli byste do McDonald’s v jiné zemi, abyste viděli, co prodávají?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.