Ahoj! Včera v noci jsem šel na elegantní Sevilla FC Dres večeři, na kterou vás brzy naplním. Dnes však mluvím o rovnováze a také o mé elegantní večeři Time se hodí do mých myšlenek.

Moje nejnovější videa

Rekapituje podcast od 6. srpna
A tady je nové video s rychlou rekapitulací 3 podcastů, které jsem včera poslouchal.
Podcasty rekaptovány:

Dramatický klub – duben 2018 epizoda o Monice Lewinsky a epizodě července 2018 o Conan O’Brien a vévodkyně z York Fergie. Fascinující věci!

Morning Toast Podcast – Dnešní epizoda o horkých tématech včetně E! Zprávy, že pořad bude zcela zrušen (časy byly v poslední době trochu změněny, ale nyní je u konce).

Šťavnaté lopatky s Heather McDonald – rozhovor s kapitánem Sandym z pod palubě Středomoří

Více videí

0 sekund 7 minut, 26 sekund

Další
Učení ze špatného běhu
03:48

Žít
00:00
08:21
07:26

Díky Ruteatrepeat jsem velmi šťastný, že jsem byl pozván na závody, nová města a fantastické večeře. Jsem tak vděčný a nikdy jsem nikdy nevyužil jednu šanci za samozřejmost. Ve stejnou dobu, protože se cítím tak požehnaný, že jsem uvedl „ano!“ K velkému množství věcí, stejně jako to znamená, že jsem letos velmi hektická žena.

Všechny cestování i závody si vzaly daň z mých vztahů, zdravého rozumu, stejně jako zdraví a wellness v určitém okamžiku. Protože jsem byl „go-go-go“, ani jsem to nepoznal. Nakonec jsem na konci června uklonil FitBloggin, protože jsem potřeboval přestávku.

Ale ještě nejsem připraven zpomalit! Takže jsem dlouho věřil o metody, které mohu zachovat hektický rozvrh, být přítomen v životě mé rodiny a také se cítím šťastný.

A stejně jako jíst 80% zdravého, 20% zmrazeného jogurtu, který jsem si vybral, udělám totéž pro svou rovnováhu mezi prací/životem. Právě tady je přesně to, jak si zachovám rovnováhu během tohoto hektického času v mém životě …

1. Udělejte si pauzu. Když jsem zdůraznil, že jím, takže když se věci stanou chaotickými, snažil jsem se projít. Protože mě SR vykopal, volal jsem kamarády, aby si povídali.

2. Neber se, tak dobře. Smích! Uznávám, že RER nezachrání svět, očekává se, že bude zábava. V některých případech však dostávám komentáře, které se necítí dobře. Jako návštěvník jste trochu můj šéf, takže beru konstruktivní kritiky a snažím se zlepšit. V některých případech však několik mých šéfů má špatný den i státní fiesty věci, Polská fotbalová reprezentace Dres snažím se to nebere osobně.

Toto není chirurgie rakety …

3. Podzim dolů, vstaňte. Nejsem dokonalý. To není pro nikoho zpráva, že? Takže ano, v některých případech se chystám na F-Up, stejně jako je to v pořádku.

Když podzim dolů, oprášuji se a vrátím se. (Dobře, v některých případech tam sedím na vteřinu a také se omlouvám za sebe, pak vstanu.)

4. Dělejte, co miluji! Ujišťuji se ve formě v čase na běh i k jídlu, moje preferované věci. Přesně tak se o sebe postarám, ale stejně jako jsem uvedl ve svém cestovním příspěvku, musím si na to udělat čas.

5. Check-in sám se sebou. Když se začnu cítit ohromen, posoudím, jestli to dělám tak dobře, nebo pokud si jen vyžaduji přestávku. Je v pořádku uvést „ne“ věci nebo požádat o pomoc.

6. Online v tuto chvíli. Když jsem hektický, mám tendenci věřit tomu, co vyžaduji. I když jsem byl minulý měsíc na pláži na Floridě, prohlédl jsem si e -maily v telefonu. Pak jsem si uvědomil, že se musím zastavit, snížit, stejně jako zastávka a zápach květin.

Od té doby si užívám každé nové město i elegantní dezert! Chápu, že za těchto okolností nebudu trvale, takže Yokohama F. Marinos Dres se to teď opravdu snažím vychutnat.

Když už mluvíme o tom, že si užívám své jídlo – moje matka uvádí, že jsem použil k tanci, když jsem jedl jako dítě. Stále dělám …

Nakonec mohu udělat Instagramové video !!!

Otázka: Jak přesně zachováváte zdravou rovnováhu?

V dnešním hektickém světě nenechte své období zpomalit. Na konci dne je vždy nekonečno podložka, která stále stává silný. Je vyroben z revolučního materiálu zvaného Infincel, takže je velmi univerzální a zcela plísně do vašeho tvaru. Navíc to trvá až o 55% více.* Takže trávte mnohem více času se svými kamarády i rodinou a také méně času na úniky. Zkuste dnes vždy nekonečno. Sdílejte své návrhy k dosažení mnohem lepší rovnováhy: facebook.com/always. *Versus vedoucí rutinní ultra podložka s křídly.

Zveřejnění: Platba byla nabízena vždy prostřednictvím Glam Media. Názory vyjádřené zde jsou názory autora a také neoznačují názory nebo pozice vždy

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíltweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.