Ahoj a potěšeno v pondělí!

Včera v noci jsem se dostal do Orange County. Myslel jsem, že budu vyčerpaný, ale dostal jsem druhý vítr a nějak jsem měl energii, abych zůstal v sezóně finále Real Housewives of New Jersey.
Moje nejnovější videa

Moje krásná manželka na Pysch Ward: Memoir – Recenze knih
Moje krásná manželka na Pysch Ward: Memoir
Mark Lukach

Recenze zvukové knihy nejprodávanějšího Memoir vydané 2017.

Je to dobrý poslech?
Sdílím rychlou recenzi knihy dostupné na Audible.

Z Amazonu:

Srdcervící se, ale nadějná vzpomínka na mladé manželství, které je předefinováno mentálním onemocněním a potvrzuje sílu lásky.

Život Marka a Giulia společně začal jako pohádková romantika. Zamilovali se v osmnácti letech, oženili se ve dvaceti čtyřech a brzy poté začali svůj vysněný život v San Franciscu. Ale když Giulia bylo dvacet sedm, utrpěla děsivou a nečekanou psychotickou přestávku, která ji téměř měsíc přistála na psychickém oddělení. Jednoho dne byla dynamická a dobře upravená; Další byla klamná a sebevražedná, přesvědčena, že její blízcí nebyli v bezpečí.

Otázka:
Jakou knihu nebo podcast teď posloucháte ??

Co bych měl poslouchat další?!

Odkazy na knihu a další recenze jsou na runreatrepeat.com

Více videí

0 sekund 5 minut, 31 sekund

Další
Maratónový tréninkový den 6
01:19

Žít
00:00
08:21
05:31

PRO BOHA. Pojďme diskutovat!

Fail of America = Zapomněl jsem svůj Motoactv v Kristinově domě. Během mého mezipřistání mi poslala SMS a řekla, že to našla a poslala to dnes. Je nejlepší a cítím se špatně z toho, že jsem takový ditz. Boo pro mě.

Run – udělal jsem snadné 6 miler bez pohledu a bez hudby. Jen já a moje hlava filmy to bylo vlastně skvělé, protože jsem měl šanci přemýšlet o všem, co se stalo tento víkend!

Vegas říká: „Ahoj!“ “Ignoruji tě, protože mě obtěžuješ.”

Se všemi přednáškami v Bloglandu o dýňových lattech a tak, že jsem toužil po kávě. Našel jsem tuto ledovou kávovou směs v Target a nemohl jsem odmítnout prodej. Jo, je to káva. Nechutná jako nic zvláštního.

Snídaně – francouzský toast s máslem slunečnice a džemu. Bylo to přesně to, co jsem toužil. Tak dobře.

Týmové doplňování –

Chci poděkovat týmu čokoládového mléka za to, Sevilla FC Dres že mě sponzoroval k účasti na FitBlogginu. Pracuji se společností, protože Rock N Roll Las Vegas a je to vždy velmi pozitivní a zábavný zážitek.

Podporují všechny sportovce – nejen profesionálové nejvyššího jména a já to miluji! Všichni by měli být povzbuzováni, aby se tlačili a dělali to nejlepší atleticky. Nejsem velmi hvězdný běžec (a nejprve jsem si byl vědom práce s nimi), ale podporují všechny schopnosti.

Pokud jste sportovec, který si po tréninku užívá čokoládové mléko, můžete se přihlásit na palivo týmu. Pokud vyhrajete, získáte 500 $ v sponzorství, čokoládové mléko a šanci soutěžit o palivo týmu na rock n Roll Edinburgh nebo Madrid Half / Full Marathon. <- úžasné, že?! Přihlásit se: Odeslat 60 sekundové video, které pojednává o vaší osobní rutině po tréninku-a roli, kterou v něm hraje čokoládové mléko. Poté shromáždíte své přátele, členové rodiny a spolu sportovci, aby hlasovali pro vaše video, aby vám pomohli přistát na místě v oblasti paliva týmu. Žádost o palivo týmové paliva může také pomoci napadeným sportovcům. Pro každé odevzdání hlasování půjde $ 1 do Nadace na Foundation Athletes Foundation. Přihlaste se zde pro palivo týmu zde. Otázka: Jaké jsou vaše pondělní mini-goals za týden? Moje mini-goals: Chci se po každém běhu natáhnout a tento týden vystřihnout sladkosti. Můj sladký zub je v poslední době mimo kontrolu, takže se ho pokusím opětovat. Pošlete mi sešit Uložit Sdílení se stará! Podíl tweet Kolík Podíl Pošta Podíl Neustále si vybíráte: Co je Holding vás zpět z vašeho běžícího cíle Co vás drží zpět od vašeho běžícího cíle Vaše myšlení je to, co vás opravdu drží zpět od vašich běžících cílů. Není to vaše schopnost běžet tak River Plate Dres rychle nebo daleko

Rock N Roll San Diego Marathon Half Marathon & 5k Discount Code

Rock N Roll San Diego Marathon Half Marathon & 5k Discount Code

Rock N LOSC Lille Dres Roll San Diego Marathon Half Marathon 5k Diskontní kód. Červen 2019 závodní slevový kupónový kód. A čtu Mebovi nový boo

Rock N Roll Las Vegas Rock N Roll Los Angeles Marathon Half 10k 5k Diskontní kód

Rock N Roll Las Vegas Rock N Roll Los Angeles Marathon Half 10k 5k Diskontní kód

Ahoj!! Mám pro vás dva nové kódy slev! Zde je slevový kód pro závod Rock N Roll Los Angeles v říjnu a

Trénink pro hostitel video série Boston Marathon Hello!

Trénink pro hostitel video série Boston Marathon Hello!

Ahoj! Hostuji sérii videa s názvem „10, 000 mil do Bostonu“ s Hyland’s Power! Sledujeme tým Heale

Rock N Roll Marathon – Race Oznámení 2021

Rock N Roll Marathon – Race Oznámení 2021

Marathon Races v roce 2021. Rock N Roll Marathon Race Director sdílí aktualizaci na závodech za rok 2021 a jak jsou

Boston Marathon pondělí, ale virtuální 5k

Boston Marathon pondělí, ale virtuální 5k

Dnes jsem provozoval virtuální 5K Boston Athletic Association! A je to maraton pondělí, je to technicky 5k pondělí … ale t

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.