River Plate Dres od Matta Weika

Nedávno vyšlo, že požehnání Awodibu bylo ukončeno ze své smlouvy o doplňku s RedCon1 týdny před tím, než měl soutěžit (což nakonec vyhrál show).

Nyní existuje spousta tečny, že se můžeme s celou celou situací vydat, ale zaměřme se hlavně na smluvy o doplňcích a na to, jak ovlivňují kulturisty.

Pokud jste ifbb probuilder, může se zdát, že jste již zasáhli vrchol své kariéry. Poté začnou smlouvy přicházet od značek doplňků. Bohužel, spousta kulturistů podepisuje na tečkovanou linii pro kontrakt doplňku a myslí si, že ji mohou nakopat nohama a umožnit této značce doplňku, aby je podpořila.

Jistě, že to všechno zní skvěle … dokud to není.

V případě požehnání Awodibu se tato osoba přichází z vítězství a nyní je bez smlouvy. Dostane další smlouvu poměrně rychle? Myslím, že ano. Ale mohl bych se mýlit.

Proč tedy říkám, že kulturisté musí myslet navíc než na smlouvu o doplňku? Pojďme diskutovat.

Cítíte se na vrcholu světa

Požehnání dostal příležitost RedCon1, aby přišel do Ameriky a žil svůj sen stát se profesionálním kulturistou – což udělal. Pro začátek se požehnání jeví jako úžasný člověk a může být v IFBB solidní postavou, pokud hraje své karty správně. Má úžasnou osobnost, je obchodovatelnou a jeho postava se mění v něco, co by mohlo rychle způsobit, že je jedním z nejlepších konkurentů v jakékoli fázi kulturistiky.

Jaký je tedy problém, že? Když se přihlásíte na tečkovanou linii se smlouvou o doplňku, zdá se, že spousta kulturistů je spokojená. Teď to neříkám, pokud jde o jejich trénink nebo odhodlání sportu, ale spíše spokojený s jejich financemi a starostí o to, odkud peníze přicházejí.

Když se tato výplata každý měsíc stále vybírá, je snadné sedět a myslet si, že život je omáčka a že jste na vrcholu světa. Vše, co musíte udělat, je jíst, spát a trénovat. Body, kulturisté jako Blessing, tvrdě zjistili, že všechno se může v okamžiku zhroutit. Jeden telefonní hovor je vše, co je potřeba k otřesení výplaty, kterou jste očekávali, že přijdete každý měsíc.

Průmysl není tím, čím býval

Zpátky v den to nebylo velký problém podepsat smlouvu o doplňku pro šest čísel a zvednout nohy. Značky doplňků podepisovaly lidi doleva a doprava. A tehdy atleti něco vlastně naznačili. V dnešní době může být díky sociálním médiím každý jednotlivec s následujícím způsobem mnohem více aktivem pro značku doplňků než skutečný sportovec, který pravidelně soutěží.

Podívejte se dnes na kondiční vlivy. Existují lidé, kteří ve svém životě nikdy nekonkurovali den, kteří mají miliony následovníků a vydělávají tunu peněz bez potřeby smlouvy o doplňku. Ale pokud by ji chtěli, mohou získat jeden nad ifbb pro bodybuilder. Proč? Protože mají větší sledování a mohou převést mnohem více prodejů.

Stejně jako nechceme říkat, že je to pravda, kulturistika je stále tabu. Zatímco spousta lidí Polská fotbalová reprezentace Dres se chce dostat do formy a být svalnatá, nechtějí vzhled profesionálního kulturisty – a to je tvrdá pravda. Mohla by tedy značka doplňků poskytnout smlouvu o doplňku nastávajícím kulturistému nebo ovlivňovateli na Instagramu s pěti miliony následovníků? Co dodá největší návratnost investic?

Pokud vlivný pracovník dostane smlouvu o doplňku, značka by nemusela pomoci zaplatit sportovci soutěžit. Vliv je vždy ve formě a nikdy nemá „mimo sezónu“. A ovlivňovatel může dostat značku před mnohem více oční bulvy. Proto je to neomylné poskytnutí smlouvy o doplňku ovlivňovateli nad profesionálním kulturistou, což nás vede k našim posledním myšlenkám.

Kulturisté musí udělat více

Pokud jste profesionální kulturista, musíte myslet na velký obrázek. Tento tok peněz přicházejících ze smlouvy o doplňku může být dnes a zítra pryč. a co pak? Jak se budete podporovat? Skutečností je, že pokud nejste pět olympioniků, neděláte mnoho vítězných pořadů po celý rok. Musíte se obvykle soutěžit v nákupu, abyste si vydělali na živobytí a zásobování pro sebe a svou rodinu.

Každý jednotlivý kulturista tam musí začít přemýšlet o své osobní značce a o tom, jak ji mohou využít. V tomto případě by bylo nízko visící ovoce tlačit těžce na sociálních médiích. Postavte následující, pojďte s oblečením, lupem, koučováním, e -knihami, cokoli. Začněte prodávat věci a vytvářet další tok příjmů.

Podívejte se na svou smlouvu o doplňku jako na tok zisků, které dokážou vyschnout a na něco, na čem se z dlouhodobého hlediska nemůžete spoléhat.

Jako příklad, který se posune zpět k požehnání, může snadno vstoupit do reklam, televize a velké obrazovky. Je zřejmé, že by musel dát nějakou práci a absolvovat nějaké herecké kurzy, získat agenta a všechny ty věci, ale on může lkdykoli se vše, co přináší ke stolu, aby přinesl nové toky příjmů.

YouTube je další avenue spousta může vzít. Vydělávejte peníze z příjmů z reklamy na YouTube. Jistě, může to být zpočátku malé, ale využijte smlouvu o doplňku, abyste vás dostali (nebo zaplatili) za čas, kdy investujete do budování kanálu YouTube. Přemýšlejte o své smlouvě o doplňku jako na cestu, abyste finančně zůstali nad vodou a stavěli něco, co vydrží.

Nic netrvá věčně a mnohem více a mnohem více značek se nesnaží rozdávat Borussia Monchengladbach Dres smlouvu o doplňku. Takže, pokud si můžete zabezpečit, získejte to hned a začněte plánovat další krok. Okamžitě může být vaše okupace v kulturistice u konce a vy jste se snažili přijít na to, jak udržet střechu nad hlavou a jídlem na stole. Začněte plánovat ještě dnes!

Leave a Reply

Your email address will not be published.