Aktualizace 7. června 2016 – Mitrioneovo kouzlo dnes MSAC zamítl. Pro odvolání, jako je toto, je třeba mít jakýkoli typ možnosti úspěchu zákonné upgrade, protože požadavek na provize bude pracovat v rámci zákonných parametrů pravidel, jakož i předpisy, které vytvářejí, jakož i definování jejich pravomoci. Celé slyšení můžete sledovat zde:

___________________________________

Začátkem tohoto týdne Matt Mitrione podal stížnost na atletickou kompenzaci Massachusetts, která dodržovala ztrátu TKO Travisu Browneovi v boji, který zahrnoval alespoň dva politováníhodné oční hrnce.

Stručně řečeno, Mitrione tvrdí, že protokoly, které dodržují fauly, nebyly rozhodčí a dále řádně splněny, že faul nebyl včas spatřen včas.

Zda je zásluha na argumentech Mitrione, jeho stížnost bude pravděpodobně zastavena mrtvá ve svých stopách z důvodů jurisdikce / procedurálních důvodů.

Jak Francisco Rivera zjistil, že dodržuje dodržování pochybné ztráty, která byla vysrážena očním poke, Nevada specifikuje atletickou kompenzaci, rozhodlo, že nemají žádnou regulační jurisdikci, aby za takových AS Monaco Dres okolností překonali záchvat.

Massachusetts Polská fotbalová reprezentace Dres je modelován po předpisech NSAC, které jsou velmi přísné o tom, kdy lze výsledek záchvatů převrátit (v podstatě podvod, matematická chyba při sčítání scorecards nebo ref přímo přiznává, že pravidla nepochopila))

Oddíl 14.21 předpisů Massachusetts, které se odhlásily stejně jako o jejich protějšku v Nevadě, umožňuje pouze převrácení soutěže v dodržování tří okolností

1. Odškodnění určuje, že došlo k dohodě, která ovlivňuje výsledek soutěže nebo výstavy;

2. Kompilace scorecards soudců odhaluje chybu, která ukazuje, že rozhodnutí bylo poskytnuto nesprávnému neozbrojenému bojovníkovi; nebo

3. V důsledku chyby při překládání uspořádání této kapitoly rozhodčí vydal nepřesné rozhodnutí.

Jedinou nadějí, že Mitrione má třetí půda, ale doposud tento důvod kouzla byla interpretována atletickými provizemi extrémně úzce a pravděpodobně bude vydáváním Mitrioneho přitažlivosti.

Pokud Mitrioneovo kouzlo nedosáhne, stejně jako další zúčastněné strany, které nejsou potěšeny omezenými zákonnými důvody, ve kterých lze výsledky záchvatů přezkoumat, by mělo přemýšlet o přístupu k asociaci pravidel Boxer Commissions MMA a výbor pro předpisy s doporučeními k rozšíření přítomných práv na kouzla.

Jak bylo nedávno diskutováno, New Jersey, stejně jako jurisdikce, které navrhují stát, umožňují převrácení výsledků záchvatů tam, kde je hmatatelná chyba s pravidlem správního zákoníku 13: 46-8-30 čtení „„ Komisař může podle jeho úpravy uvážení a může být ve svém diskrétním úpravě a Rozhodčí rozhodnutí, pokud podle jeho rozsudku byla spáchána hmatatelná i evidentní chyba „“.

Dalším designem jsou Brazílie, kteří mají vhodné čtení pravidel, jak je v souladu –

„Výkonný výbor může pozoruhodně vrátit rozhodnutí o„ žádné soutěži “, pokud zjistí, že byl chybný telefonní hovor rozhodčího s velkým vírou a proto považoval za evidentní chybu. Takové rozhodnutí lze přijato poskytnuty (i) Kouzlo je podáno u Komise do 72 hodin od příslušného zápasu, (ii) Kouzlo je spolu s videem (nebo odkazem na něj) napadení, které ukazuje napadený soudní výzvu, (iii) Na žádost Katarská fotbalová reprezentace Dres výkonného výboru poskytuje příslušný rozhodčí písemné odůvodnění jeho soudního hovoru a (iv) po analýze příslušného videa i odůvodnění, výkonný výbor však určuje, že soudní telefonní hovor byl ve velké víře ve velké víře přemýšlel o evidentní chybě. “

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

UFC vydává kodex společnosti CorditionPril 11, 2013 v „UFC kódu chování“
Bojovníci zvětšují podporu pro mohammad ali růst Actjune 14, 2016 s 1 komentářem
Soudní spory o mozku – jsou povodňové brány otevření ve světě MMA? 13. května 2013 s komentářem 1

Leave a Reply

Your email address will not be published.