Začátkem tohoto týdne bylo vystaveno, že Yoel Romero, který nedávno hodnotil pozitivní na zakázanou složku v testu mimo soutěž, který provedli Celta de Vigo Dres USADA ve skutečnosti Požilo sloučeninu neúmyslně.

Stará podpora „poskvrněného doplňku“ je stejně stará jako samotná dopingová obvinění, která jsou zřídka spokojena s upřímným přiznáním proti protiprávnímu jednání. Zdá se však, že Romero je chycen v skutečné situaci poskvrněných doplňků.

Sloučená Romero vyhodnocená pozitivně na Ibutamorenu Kanadská fotbalová reprezentace Dres nebyla označena na doplněk, který požíval.

USADA uvádí, že jejich vyšetřování odhalilo, že „testování přesvědčivě potvrzené“ Yoel využívá „kontaminovaný“ doplněk. USADA vydala v souladu s tiskovou zprávou –

„Romero nabídl USADA s přístupem k přístupu k produktům s doplňkem stravy, které využíval v době příslušného sběru vzorků. Ačkoli Ibutamoren nebyl zaznamenán na žádném typu doplňkových štítků, předběžné testování provedené na jednom z produktů naznačovalo, že obsahovala zakázanou látku. Existence skryté zakázané sloučeniny v produktu je považována za kontaminaci.

Na žádost USADA, laboratoř akreditovaná WADA v Salt Lake City v Utahu, samostatně získala a analyzovala obsah neotevřeného kontejneru dotyčného doplňku. Toto testování přesvědčivě ověřeno, že použitý doplněk Romero byl kontaminován Ibutamorenem “

Malki Kawa, generální ředitel na prvním kole Managementu, vzal na Twitter, aby chránil Romero s vědomím, že „Yoel nepodváděl“. Vzhledem k přísným ustanovením o odpovědnosti v programu antidopingu UFC/USADA je to bitů, stejně jako Romero byl stále sankcionován.

Příběh zde však nemusí skončit s Kawou, která odpovídá obavám o to, zda se uvažuje o právním opatření proti výrobě doplňků –

Pokud výrobce doplňků určitě prodává produkt, včetně neznačených látek zakázaných WADA, může mít oblek silnou vyhlídku na úspěch. Doplňkové podnikání nabízí své výrobky sportovcům, z nichž mnoho tvrdí, že ve sportu podléhá zakázanému seznamu WADA. Bylo by zákonně předvídatelné, že škoda může být způsobena nejen finančně, avšak rovněž odborné důvěryhodnosti sportovců, kteří nakonec byli označeni za podvádění léků s neúmyslným požitím zakázaných látek.

Jak se tento příběh vyvíjí, budu o tomto problému i nadále informovat.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Yoel Romero Rangers FC Dres představuje pošpiněné doplňkové žaloby 16, 2018 s 1 komentářem
Romero dosáhne vyjednávání v USADA, přijímá 6měsíční suspensionsapril 4. 2016 v „dopingu“
Yoel Romero zřejmě udělil 27,45 milionu USD v poskvrněném doplňkovém soudním řízení 28, 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published.