po běhu po mnoho let a také o dokončení pozemků, stejně jako spoustu půlmaratonů a maratonů, objevil jsem hodně lekcí závodu obtížný způsob. Naštěstí mám na paměti hodně z mých běžeckých přestávek, abych je mohl sdílet s vámi. Zde je seznam 13 věcí, které vám nikdo neřekne o vašem prvním závodě … přidejte své vlastní lekce v komentářích.

13 věcí, které vám nikdo neřekne o spuštění vašeho prvního závodu

Využíváte se velmi využíváte k využití porta-potties a opravdu budete potěšeni, když uvidíte krátkou linii a také ji využijete.
Moje nejnovější videa

Pak byla pryč – recenze knih
Skvělý poslech – kniha a také série podcastů
Pak byla pryč od Lisa Jewell – nabízeno na Audible, Amazon nebo kdekoli se prodávají.

Je „Pak byla pryč“ skvělým poslechem? Tady je moje recenze!

Pro mnohem více recenzí, odkazy a tipy zkontrolujte runEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 20 sekund

Další
Běh nápadů zůstává zdravý během ohniska COVID19
02:25

Žít
00:00
08:21
04:20

Možná nebudete tak hladově po závodě – takže všechny ty sny o palačičkách, pizze a koblihách budou muset počkat až později.

Vaše extrémně drahé běžící oblečení se může rozhodnout vzbouřit se proti vám a nechat na kůži Nizozemská fotbalová reprezentace Dres popáleniny.

Voda na pomocných stanicích bude buď metodou naplněné SL Benfica Dres nebo pod vyplněnou, avšak však bude s potěšením, že si vezme vodu z úplného cizince, který je špinavý prst, který byl právě uvnitř tohoto šálku.

Budete opravdu potěšeni, že jste se přihlásili k odběru závodu.

Budete na sebe opravdu naštvaní za přihlášení na závod.

Budete chtít nosit závodní medaili po celý den, ale s největší pravděpodobností nebude.

I když jste neuvěřitelně chill 99% času-když divák drží náznak, že „jste téměř tam“, když jste ve skutečnosti-ne skoro tam dostanete trochu vraždu.

Nejtěžší část závodu je opravdu kontrolovat obrázky závodu další den.

Možná jste se přihlásili k odběru věření, že jste si přáli udělat jeden závod, jen něco, co přejde ze seznamu kontejnerů ol … ale budete věřit o další závod, než tomu porozumíte.

Bude to zábava.

Bude to těžké.

Ale mějte na paměti zábavné části mnohem víc Palmeiras Dres než ty obtížné.

Můj osobní první závodní příběh … když jsem poprvé začal běžet, jen jsem si dal vlasy do copu. Na mém prvním půlmaratonu se moje vlasy dostaly tak, aby se soooooo vyvolalo, bylo těžké dokonce vytáhnout gumový pás z vlasů. Bylo to nejhorší neuvěřitelně škádlený bláznivý nepořádek a také to trvalo tuny kondicionéru, stejně jako trpělivost, stejně jako slzy, aby se všechny uzly ven. Předpokládám kombinaci veškerého mého potu a také to, že je to celé 13,1 mil (oproti nejpravděpodobnějším max. 10, kterou jsem udělal při tréninku), z něj udělala legendární nepořádek.

A přesně tak se učíte.

Otázka: Chybělo mi něco? Něco jiného vám nikdo neřekne o den závodu?

Pošlete mi sešit

17Save

Sdílení se stará!

17
Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.