jsem se probudil jasně a brzy ráno na běh s Redlands Half Marathon. Je to asi hodinu severovýchodně od mě, stejně jako jsem se před registrací předběžně neregistroval, takže jsem se trochu obával, že se tam dostanu včas.

Naštěstí neexistoval žádný webový provoz ani hladká jízda.
Moje nejnovější videa

Recenze americké knihy
Recenze americké knihy

Více videí

0 sekund 12 minut, 7 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 2
01:45

Žít
00:00
08:21
12:07

Ale mám pro vás obrovské překvapení …

Ben na poslední chvíli se rozhodl udělat 5K! Trénoval pro své první 5K, ale v poslední době se uvolnil, takže jsme si nikdy nevybrali brankový závod. Technicky nedokončil program Couch na 5K, ale chtěl si ho rozhodnout!

Takže dnes ráno bylo plné dvojitého potěšení a zdvojnásobení předběžných rasů!

Jakmile jsme se zaregistrovali, objevil jsem Bobbi, stejně jako její kamarády Suzy a Jackie. V minulosti jsem běžel s těmito ženami a byl jsem velmi potěšen tím, že jsem na den provozoval přátele.

Poloviční maraton Redlands je velmi velmi kopcovitý. Stejně jako Bobbi mě varoval, že je nemožné Anglická fotbalová reprezentace Dres extrémně náročné na PR. Nepoznal jsem přesně, jak je to pravda až později, ale rozhodl jsem se jen běžet se ženami a potěšit to!

Bobbi je opravdu hardcore běžec. Tento závod vyhrál minulý rok (!) A také pořádá tyto kopce po celou dobu, takže si neuznala, že mě zabíjejí, stejně jako jsem jí věřil špatná slova, když jsem běžel.

Ale věřím, že jsme dokonce od té doby, co jsem ji donutil běžet v dešti se mnou v San Franciscu a také to bylo opravdu směšné.

Dokončil jsem čas 1:52:56 a byl jsem potěšen, že jsem naživu. Kopce mě zabily a také podráždily koleno. Dokonce jsem prošel zabijáckou horou v jednom bodě i na několika pomocných stanicích, takže bych měl být potěšen, že můj čas není horší. Moje koleno, stejně jako se v příštím roce nevrátím na tento závod.

V mnohem zajímavějších zprávách Ben běžel celých 5k !!! Až dodnes byl jeho nejdelší běh asi 2,3 mil – a také to byla běh/procházka. Nevybral si žádný typ přestávek a také jeho první 5k za 33 minut !!! Jsem z něj tak šťastný

Protože po závodě musel čekat, šel do CVS a dostal nějaké jídlo po závodě. Jistě, nepožadujete to po spuštění 5k, ale pravda je, že by to s největší pravděpodobností snědl, kdyby jen závod sledoval, takže pravda, že běžel, je skvělá.

Protože jsme byli v Redlands, zavolal jsem své BFF Cindy, který žije v Palm Springs, aby zjistil, zda si přála návštěvníka.

Ukázalo se, že stejně míří na západ, stejně jako jsme se uspokojili na snídani!

Vybrali jsme si náhodnou večeři z restaurace pro doplňování dálnice Redlands

Zatímco jsme na ně čekali, vypil jsem 4 šálky kávy. Nyní se snažím napsat toto publikování a nekontrolovatelně se třesou.

Můj preferovaný oběd po závodě je tuňákový sendvič s hranolkami nebo cibulovými prsteny.

Cibulové kroužky měly zemřít, těsto bylo dokonalostí.

Moje preferovaná snídaně po závodě jsou palačinky. Měl jsem oba. No, tlačil jsem Ben, aby se mnou sdílel AC Milan Dres palačinku a nechal ho ovládnout.

Naše jídlo na poslední chvíli – Cindy i Jim

Moje typická jídelní společnost, Ben.

Pak jsme zamířili do domu do Orange County. Dnes je to krásné! Opravdu jsem potěšil pohon.

Ben stejně jako já mám výlet z uspořádání na příští víkend a tento den lil mě Fluminense Dres přiměl velmi nadšený

Nebyl jsem PR, ale byl to nejtěžší a také mnoho kopcovitých závodů, jaké jsem kdy udělal! Takže jsem potěšen svým časem.

Doufám, že máte fantastický den!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.