, když jsme se dostali z závodu, jsme se osprchovali, stejně jako jsem narazil na blogy, zatímco Ben narazil na postel na zdřímnutí. Pokusil se mě přimět k tomu, aby se připojil k zdřímnutí, ale vždycky mám pocit, že mě nechají groggy. kdokoliv jiný?
www.natalieee.com

Dnes večer jsem se nechtěl vařit a požádal jsem Ben o nápady. Řekl, že si přál „dobrý salát“, což znamená, že si přál, aby se jeden plný vydatných (vysokých cal) ingrediencí. Jsem však vždy na salát, takže jsme se rozhodli koupit od Lucille.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 3. den
Marathon Training Video Diary – den 3. Běh inspektu Journal Inspect in Run Eat Opakování

Více videí

0 sekund 51 sekund

Další
Rekapituje podcast od 6. srpna
07:26

Žít
00:00
08:21
00:51

Sdíleli jsme Club America Dres BBQ drůbeží salát …

Corn Chowder (to bylo v pořádku)

a nejvýznamnější sušenky kolem. Nevěřím, že je nutná glazura cukru na vrcholu Lucille’s Biscuit – zejména když je spárována s Apple Butter! Ale stále jsem měl jednu i půl. Žádná ostuda.

V jiných zprávách, protože napůl maratony jsou moje preferovaná vzdálenost, kterou jsem se rozhodl skončit jako půlmaraton fanatic. Existuje řada různých úrovní fanatismu, ale střílím na Uranu. Stejně tak se snažím dostat na úroveň Uranu polovičních fanatiků

V zásadě získáte tu čest, že jste si zavolali na půlmaratonské fanatiky, pokud do 90 dnů spustíte 3 půlmaratony, abyste se dostali na nejzákladnější úroveň – což jsem již udělal běžící: Long Beach (plná, jakkoli se to počítá), Malibu, Malibu AS Monaco Dres Stejně jako Las Vegas!

Nyní je mým cílem spustit 5 mnohem více Villarreal CF Dres poloviny Marys v příštích 5 měsících, abych se dostal na další úroveň!

Doufám, že se dokážu spoléhat na vaši podporu při dostat se do Uranu !!!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.