Dobrý den, a také vítejte v dalším kole mexického bezmasného pondělí! Jsem tvůj hostitel, Monica „Mexičan“ Olivas.

Dnes objevíme přesně, jak vařit fazole.
Moje nejnovější videa

Covid 19 test protilátek
Vzal jsem test protilátky CoVID19. Zde je přesně to, jak to šlo stejně dobře jako výsledky!

Více videí

0 sekund 5 minut, 19 sekund

Další
High Achiever – Great Listes Book Review
06:12

Žít
00:00
08:21
05:19

Vyrůstáme, vždy jsme snědli pinto fazole. Byli buď v lednici nebo na sporáku. Měli jsme je jako vedlejší jídlo nebo jako primární část našeho jídla, jako v Bean Burritos, pravidelně na večeři.

Jasně mohu mít na paměti hluk železného hrnce mé babičky na vrcholu kamna. Má jeden z těch velkých hustých železných hrnců s Senegalská fotbalová reprezentace Dres větráním ve víku. Potom by ventilaci klikali celé hodiny, protože naše fazole byly na vařeném varu.

Ahoj gramy!

Jistě, můžete si koupit fazole v plechovce. Můžete Manchester United Dres je však získat pro super dostupné na hromadných nádobách na svém regionálním trhu a také je vařit a přidat pouze to, co si vyberete.

1. Prvním krokem je zkontrolovat fazole pro skály nebo trosky. Nikdy jsem neobjevil skálu v suchých fazolích, ale moje babička mi vyprávěla hororové příběhy o tom, že lidé lámají zuby, zatímco se chopí na bean burritos.

Nalijte fazole na svůj stůl a také je zatlačte do kousek do pánve a při tomto procesu kontrolujte skály.

2. Poté, co jste si jisti, že vaše fazole jsou bez skály, naplňte hrnec vodou. Přidejte obrovskou skvrnu česneku (nebo hřebíček, který má být vyloučen později) a sůl. (Uvidíme se v mikrovlnné odrazy?)

3. Uveďte varu. Poté se omezte na vaření i krytí. Pokud nemá větrací otvor, vložte kryt přímo na hrnec. Nebo využijte větší velikost. To umožňuje těžkou páru ventilovat a zabránit přetečení.

4. Vařte asi 1,5 hodiny. Fazole si můžete prohlédnout po jedné hodině a přesně vidět, jak jsou měkké. To vám umožní přesně pochopit, jak dlouho je třeba je vařit.

*Tato doba vaření může být Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres zkrácena, pokud namočíte fazole do vody přes noc. Namočte přes noc a vařte 1 hodinu.

Pravidelně kontrolujte hrnec, abyste se ujistili, že nevaříte veškerou vodu. Pokud začnete přidávat také vodu, můžete jen přidat další. Nechcete spojit pánev nebo fazole, abyste hořeli! (Bohužel chápu ze zkušenosti.)

5. Když jsou dostačující jemné – vypusťte fazole, dokoňte podle chuti a slouží jim celé …

NEBO

Pro „znovu smažené fazole“

6. Vypusťte fazole a přidejte sůl, pepř a klín nebo dva smíchající sýr krav.

7. Poté rozbijte mix s bramborovým masherem. Rovněž můžete využít ruční mixér, abyste je dostali nadýchané i super hladké. Tentokrát jsem to neměl, ale mám rád hladké i krémové fazole.

Moje domácnost nikdy „smažela“ naše fazole. Vždy bychom je rozbili trochou vody a přidáním sýra i sůl. Jsou mnohem lepší než opětovné a zdravější.

Užívat si!

Otázka: Jaké je nezbytné jídlo, které jste vždy vyrůstali?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.