Ahoj! Jak jde váš týden? Změnili jste něco ve své běžící rutině? Dnešní téma bezpečnosti běžců je o tom, že je vidět a poslouchat. Podívejte se na to níže!

Dnes ráno jsem běžel bez běžícího kamaráda, ale byl jsem na cestě, která má kolem sebe další lidi a domy (tentokrát ne koně).
Moje nejnovější videa

4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
Stojící abs trénink můžete dělat doma. Žádná základní cvičení vybavení, která můžete dělat před útěkem nebo po běhu. Rychlý výukový program na 5 tréninkové pohyby pro silné jádro a zpochybnění vaší rovnováhy.

Více videí

0 sekund 4 minut, 31 sekund

Další
Vysoký úspěch – recenze knihy dobrého poslouchání
06:12

Žít
00:00
08:21
04:31

Byl jsem viditelný, protože jsem měl na sobě horkou růžovou tričko (a mám masivní oranžovou Palmeiras Dres hlavu). Mám rád jasné běžecké košile! Máte?

Předběžně jsem na Instagramu natočil 8 sekundové video s dotazem na vaše běžící kamarády. Máš jeden?

Mám Vegas. Nerad však nerad běží. Rád spí. Sleep Eat Opakování – to by byl jeho blog.

Po běhu jsem udělal 21denní opravu tréninku barre nohou a užíval jsem si Cheerleaders Dallas Cowboys. Je někdo jiný v této show?

Na oběd jsem si udělal velký salát s vejci, nasekanou zeleninou a kešu. Měl tunu cibule. Dobře, ne tuna, ale možná 2 libry? Miluji cibuli a česnek a četl jsem znovu a znovu o tom, jak jsou tyto potraviny dobré možnosti bojování s rakovinou. Takže si myslím, že jsem v pořádku s páchnutím pro přínosy chuti a zdraví. (To jsou věci, které si říkám, abych ospravedlnil vůni jako špinavá ubrousek v italské restauraci.)

A klepání na mé dveře dnes odpoledne doručilo lahodné občerstvení!

Vega mi poslala krabici jejich nových proteinových tyčí, abych to vyzkoušel. Existují dvě příchutě – čokoládové karamel a čokoládové arašídové máslo.

Překvapivě byl karamel lepší. Normálně jsem po celou dobu čokoláda/PB dívka!

Musel jsem to zkusit obojí, víš – abych mohl sdílet své myšlenky

Chutnají skvěle a mám rád, že jsou pokryty tmavou čokoládou. Tyto proteinové tyče jsou zároveň žvýkací a křupavé – mají žvýkací střed na posteli ostré rýže. Oba jsou veganské a bezlepkové.

V dalších neuvěřitelně náhodných zprávách … Mám noční světlo!

Ano, noční světlo. Ale mohu to také naprosto ospravedlnit.

Důvody potřebuji noční světlo:

1. Vždycky musím čůrat uprostřed noci. (A nejsem fanouškem, jak mi strhává prst.)

2. Dostal jsem himálajskou solnou lampu a někteří říkají, že má zdravotní výhody! Pravděpodobně čistí a deodorizuje vzduch a má také jiné výhody! Výložník.

3. Bojím se tmy.

Jsem z toho docela potěšen a naprosto v pořádku s tím, že jsem právě přiznal, že jsem vyděšený tmou.

Den 3 běžícího týdne bezpečnosti

Zatím mluvíme o kontrole Francouzská fotbalová reprezentace Dres vaší běžecké trasy a nalezení běžícího kamaráda …

Přemýšleli jste o vaší běžící trase?

Máte běžícího kamaráda nebo myšlenky na někoho, s kým můžete běžet?

Uvědomte si své okolí – podívejte se a poslouchejte
Dnešní nápad bezpečnosti je o tom, že je vidět a poslouchat. Odpovězte na tyto otázky a přemýšlejte o tom, co jste udělali při posledním běhu.

Co jste nosili na svém posledním běhu? Bylo to jasné a snadné vidět?

Mohou vás auta, cyklisté a běžci vidět, jak přichází?

Říkáte ostatním na cestě „ahoj“ nebo „dobré ráno“?

Ne? Nechceš říct cizinci „Ahoj!“ Když jsi zpocený a z dechu?! moc špatné.

Říkat lidem „ahoj“ vás udržuje vědomi toho, co se děje kolem vás, a říká lidem, že věnujete pozornost. Nejste obětí. Vidíte lidi na cestě. Nejen zónu a nepředávejte lidi, aniž byste o tom přemýšleli. Zůstaňte přítomni a uvědomte si.

Slyšíte někoho, kdo přijde zpoza vás?

Přiznání – druhý den jsem běžel na jedné z mých oblíbených cest. Běžím Santos Laguna Dres zde často a cítím se docela bezpečně. Na cestě jsou další běžci a cyklisté, ale často si vybírám více než 10 minut najednou, než uvidím jiného jednotlivce.

Běžel jsem a další běžec přišel z jiného směru. Vypadal docela rychle. To je vše, co jsem pozoroval. Stále jsem běžel opačným směrem. Měl jsem jen asi půl míle, než jsem narazil na svůj bod na otočení, takže jsem o tom přemýšlel.

Z ničeho nic odlétala kolem mě zezadu. Neslyšel jsem jeden krok s nohou! Nevěděl jsem, že žádný jednotlivec běží za mnou, dokud mě prošel. Otočil se poté, co jsme se navzájem prošli a dokázal mě dohnat a projít, než jsem si uvědomil. Naštěstí právě běžel a neměl žádné negativní úmysly. Ale byl jsem informován o něčem, co dělám špatně.

Poslouchal jsem podcast a neměl jsem ho tak hlasitý – ale stále to bylo příliš hlasité. Cokoli v uchu je příliš hlasité, pokud si neuvědomíte, když někdo přijde zpoza vás.

Navrhuji tedy novou politiku – vyjměte jeden zátku do uší.

Vlastně jsem přemýšlel o odříznutí jednoho, abych mě udržel upřímný, ale uvědomil jsem si, že bych je chtěl přepnout tak, aby vyvážil můj sluch. Neříkám, že neposlouchejte hudbu nebo podcasty při běhu(Ačkoli to mnoho nápady na bezpečnost běžců naznačuje!). Ale říkám, že to zůstane nízko a udržujte jedno ucho otevřené, abyste slyšeli, co se kolem vás děje.

Co jste dnes (nebo včera) nosili? Bylo to velmi viditelné?

Běžíte s ušnímičičkami? Můžete si ji vzít nebo snížit, abyste slyšeli i ty nejlehčí kroky?

Běžec Bezpečnostní týden 1 den

Běžec bezpečí týden 2. den

Nejlepší vybavení pro ranní nebo večerní běh

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.