Druhý den jsem našel nějaké kešu v mrazáku a měl jsem hrstku. (Udržuji ořechy, které nemají ve tvaru v mé kontejneru skříně v mrazáku, aby se nezkroutily.) No, ukázalo se, že zmrazené kešu jsou mnohem lepší než ty, které jsou teplotním prostorem! Mají pro ně další kousek, který miluji! Několik jsem ukradl pokaždé, když teď otevřu mrazák. Zkus to.

Cítil jsem se po celou dobu nesmírně občerstvený a chtěl jsem si na večeři objevit objem. Takže jsem otevřel plechovku cizrny a spároval ji s pečenou brokolicí. Jedl jsem celou plechovku cizrny. Je divné jíst celou plechovku něčeho, když se očekává, že v ní budou 3 porce, ale také se očekává, že v krabici bude 9 porcí skořice toastu. Jo, správně.
Moje nejnovější videa

Rekapituje podcast od 6. srpna
A tady je nové video s rychlou rekapitulací 3 podcastů, které jsem včera poslouchal.
Podcasty rekaptovány:

Dramatický klub – duben 2018 epizoda o Monice Lewinsky a epizodě července 2018 o Conan O’Brien a vévodkyně z York Fergie. Fascinující věci!

Morning Toast Podcast – Dnešní epizoda o horkých tématech včetně E! Zprávy, že pořad bude zcela zrušen (časy byly v poslední době trochu změněny, ale nyní je u konce).

Šťavnaté lopatky s Heather McDonald – rozhovor s kapitánem Sandym z pod palubě Středomoří

Více videí

0 Watford FC Dres sekund 7 minut, 26 sekund

Další
Recenze americké knihy
12:07

Žít
00:00
08:21
07:26

Udělal jsem Ben nejpozoruhodnější BLT na večeři. Když jsem byl včera ve Whole Polská fotbalová reprezentace Dres Foods, našel jsem směšně silnou řezanou slaninu a také jsem okamžitě věřil o můj manžel milující slaninu.

Řekl, že to Uruguayská fotbalová reprezentace Dres bylo jedno z deseti nejlepších jídel všech dob! Možná jsem to trochu překročil, protože jsem jen očekával záda …

Po večeři jsme se vydali na procházku a skončili jsme v Target. Dostal jsem nějaké zásoby pro zítřejší recept …

A Ben vyzkoušel židle pro naši terasu … máme ty nejnepříjemnější nejlepší a také jim zabránit. Nyní, když je povětrnostní stav Gorg, vyžadujeme některé skvělé!

Dobře, kdo teď vloží své ořechy do mrazničky?

www.toothpastefordInner.com

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.