od Matta Weika

Trh kulturistiky i sousedství byly v poslední době pod velkým teplem – hlavně z mediálních médií hlavního proudu. ESPN, TMZ, stejně jako všechny neočekávané jsou profesionálové v našem průmyslu. Co je to moje rukojeť? Řeknu ti to. Kulturizace bude vždy cílem. Avšak jako upozornění na spoiler na to, co je třeba najít v tomto článku, věřím, že musí všechny STFU.

Zůstaňte ve svém pruhu
Věřím, že je upřímně vtipné, že ESPN si přeje zhodnotit něco nepříznivého, co se děje ve světě kulturistiky. Zpět, když Rich Piana i Dallas McCarver zemřeli, rychle házeli kameny do našeho sousedství a uvedli, že to bylo kvůli steroidům – jako pokud rozumí věci nebo dva o našem trhu (nebo dokonce steroidech). Podívej, nebudu sedět tady a předstírat, že steroidy v našem odvětví neexistují, ale jsou také ve všech sportech, které ESPN pokrývá – je to jen skryté a lépe zajištěné. Tito sportovci mají také co ztratit tím, že se chytí, takže jsou chytřejší s využitím PED.

Je to však spíše komické. Jako by ESPN měla nohu, která by se měla postavit poté, co vyloučili hlasatele jménem Robert Lee, protože sdílí jméno s generálem Konfederace, protože nechtěli ublížit pocity jemných vloček v Katarská fotbalová reprezentace Dres našem národě. Poskytněte mi přestávku.

Jsou to přesně stejní lidé, kteří pokrývají pravopisné včely i pokerové turnaje – jako pokud jde o sport i na ESPN. Moje zpráva pro ESPN je, pokud jste online ve skleněném domě, neměli byste házet kameny, nevědomým důvodem sítě. Chcete být pro naše odvětví hyperkritický, přesto máte poněkud několik koster ve svém vlastním šatníku. Možná musíte spojit svůj akt, než budete chtít začít obviňovat o trhu, který ani nepokrýváte ani o něm nerozumíte. Pravděpodobně jste museli vyhledat, kdo Dallas i Rich byli ještě předtím, než pokryli příběh jejich smrti.

A TMZ, přesně jak bychom si nemohli vzpomenout na tyto kočky? Lidé, kteří chtějí uvolnit 911, nás kontaktují na veřejnost, jako by tímto národem dělali vynikající službu. Přesně jak nízko vyžadujete, abyste se dostali do nákupu, abyste dostali kliknutí na váš web, abyste požadovali vyhodit telefonní hovor 911 od jasně rozrušení, který zavolal po objevení Dallasu ve své kuchyni? Zvedne se dokonce někdo na TMZ?

Jednoduchý cíl
Proč je kulturistika tolik zkoumána? protože je to jednoduchý cíl. Novináři, kteří opravdu nemají žádné dovednosti, mají tendenci vybírat ovoce s nízkým visícím, aby mluvili, a také se skládají, protože přesně nechápou, jak jít ven, a také objevovat příběhy, které skutečně přinášejí hodnotu americkému lidu. Je to opravdu docela smutné. Stejně jako jsem využil k respektování ESPN a TMZ až do doby, kdy se začali skvrnit pod spodinou.

Tady je to, co bych chtěl stát. Ideální nyní, v této Olympique Marseille Dres extrémně okamžitém okamžiku, bych chtěl, aby NFL (nebo jakýkoli typ odborné atletické organizace) provedl povinný medikační test na každém jednotlivém sportovce. Chceš vidět Buttholes Pucker nahoru? Řekněte všem těmto sportovcům, že jsou kontrolováni léky (to zahrnuje využití PED i steroidů) v oblasti ideální nyní, bez jakéhokoli typu upozornění. Ó člověče. Viděli byste, jak sportovci okamžitě obracejí ekologické i bílé. Chcete vidět, jak lidé ztratí miliony dolarů? Vyzkoušejte je na léky i PED, které, pokud přestanou fungovat, mohou být pozastaveny nebo zakázány hrát. Připravil bych si tašku popcornu, když se jména začala poskytovat všech těch sportovců, kteří test selhali.

Chcete vidět, jak Amerika zapne své preferované sporty? Podívejte se na funkci výsledků v a také zjistit, že vaši preferovaní sportovci nejsou tak pískaví čistí, jak jste věřili. Nyní se vraťte a zkuste mluvit o trhu kulturistiky poté, co jsou výsledky nahlášeny. Věříte, že lžu? ověřte mi špatně. Motivuji všechny komisaře atletických organizací k tomu. Pokud je váš sport tak pískavý čistý, nesmíte mít problém s tím, že to vyváží a implementujete, že? Nebo máte něco, co požadujete skrýt, protože bez toho, aby se sportovci zvětšovali, rychleji a silnější, přesně, kolik zábavy by bylo sledovat? Ať už by špatní sportovci vyžadovali, aby se zotavili rychleji od únavy a zranění, aby zajistili, že lidé stále dostávají lístky a plní sedadla na stadionech i arény.

Je pravda, že sport (nebo průvod) kulturistiky se obecně vyvíjí na využití anaboliků. Pokud jste si o tomto předmětu zkontrolovali minulé články, pochopili byste, že bych se mohl méně zajímat, pokud takové věci využívají. Ve skutečnosti je mi ani jedno, jestli nějaký typ odborníka využívá anaboliky nebo PED. Ano, chápu, že je to nezákonné. HoWever tak řídí pod vlivem alkoholu, přesto to lidé dělají každou noc v této zemi. Neříkám, že je to správné, ale zavolejte na rýč a také souhlasíme s tím, že se tyto věci vyskytují mnohem častěji, než jsou uvedeny.

Kulturisté mají nepochybně několik z nejlepších genetik na Cruz Azul Dres planetě, přesto se však vyžadují, aby se trochu zlepšily, aby se na pódium (nebo ona) na pódiu dostaly mnohem více, než osoba stojící vedle něj. Je to povaha zvířete. Máte hráče karty, kteří počítají karty, které se domnívají, že podvádění je neohlášené. Existuje spousta příkladů, které zde mohu využít, ale nakonec kulturistika vždy zůstane cílem nepříznivé diskuse.

Chci říct, že se můžete podívat na dnešní kulturisty a také si uvědomit, že není přesně „přirozené“ vypadat tímto způsobem. Přesně jak mnoho lidí jste viděli každý den, který je 250+ liber a roztrhaný? V našich ulicích vidíme mnoho lidí, i když vidíme hodně lidí než 250 a více liber (kteří mají nadváhu). Je to jako vidět člověka žijícího pod mostem a také uvádět, že je bezdomovec. Žádné srandy, věříte, že tam spí, protože byl právě opotřebovaný a potřeboval zdřímnutí?

Nelíbí se mi pravda, že jsem dokonce potřeboval tento příspěvek, abych chránil kulturistiku, ale někdo musí stát stejně jako pokrytci, kteří hlásí velmi zkreslené zprávy. Lidé, kteří mají program, který má na trh, z žádného jiného důvodu, než tomu nerozumí, tak se o to nestarají. Spousta lidí, kteří mluví o našem trhu, jsou líné – sami sami nefungují. Přesto chtějí tento trh strčit hůlkami a smích, jako by dělali světu vynikající službu tím, že komentují smrt sportovců, o kterých nikdy nemluvili.

Pokud chcete mluvit o kulturistice a průmyslu, pokračujte v závěrech. Specifikujete ten zřejmý, ale ignorujete dostatečně ignorování toho, co dnes v jakémkoli druhu konkurenčního sportu, i když se děje za zavřenými dveřmi. Pokud chcete jít ven a také ohlásit, že trávník je ekologicky přátelský, stejně jako obloha je modrá, musíte si uvědomit, že jste pod mikroskopem. Jaký program se snažíte tlačit zadáním zřejmého? I když specifikujete zřejmé, také se otevřete pro kontrolu, pokud nikdy nemluvíte, pokud jde o toto odvětví.

TMZ, ESPN, dělejte si poznámky. Pokud chcete mluvit o našem průmyslu, pak pokračujte. Ale mnohem lépe se podíváte na hlášení všeho velkého, co trh také dělá. Odmítáte předvést 60+ let, kteří stále bojují a vypadají mnohem lépe než lidé polovinu svého věku. Takže, když jste skončili a vytáhli hlavu z zadku, otevřete oči k obrovskému obrazu – není to všechno nepříznivé jako to, co se snažíte vykreslit. To však nikdy neuvidíte. Je také snadné podat zprávu o předmětu, že nemáte zájem o pokrytí a také chcete podrobit veškeré „zlo“ za ním.

Leave a Reply

Your email address will not be published.