Ben a já jsme sledovali spoustu hostů, pohonů a ponorů. Je to naše nová posedlost. Chtěli jsme zasáhnout místní ponor, ale ukázalo se, že jsou otevřené pouze k snídani. Vypískat.

Takže jsme šli s plánem B – našli jsme velmi úžasné místní hamburgerové místo. Rozhodli jsme se zasáhnout pult pro „zakázku postavené hamburgery“.
Moje nejnovější videa

Athleta Running Shorts Review.mp4
Žádné roztříštění běžících šortek pro ženy. Nová recenze Athleta HIIT It 9 v šortkách INSEAM.

Více videí

0 sekund 8 minut, 21 sekund

Další
Dostal jsem test Covid-19
05:16

Žít
00:00
08:21
08:21

O pultu jsem věděl už nějakou dobu, ale nejsem velký hamburgerový člověk, takže jsem ho kartáčoval pod koberec. do dneška. Můj přítel Terence mě naléhal, abych sem Ben vzal déle než rok. Ale po mnoho času, když jdeme k jídlu, toužím po něčem konkrétním. Dnes jsem byl „jít s tokem“, takže jsme to konečně zasáhli!

Skvělá věc na pultu je, že je to místo „Build Your Own Burger“. Mají skvělé zálivky – 12 různých druhů sýrů, asi 74 různých omáček a volby zálivky zahrnují smažené vejce, guacamole, pepři a kořeněné pepperchinis

Rozhodl jsem se získat vegetariánský hamburger v misce. Jejich vegetariánské hamburgery jsou vyrobeny a plné rýže, fazolí a houby. Bylo to dobré!

Ben dostal vanilkový chvění. Jednoho dne, když jsme vyšli ven, jsem se dozvěděl, že Vanilla je jeho oblíbenou chvění – to nevěděl! Myslím, že je to zábavné, když se o tom muži, se kterým žiji, se učím něco nového.

Dostali jsme „kombo desku štěstí“, které jsme mohli sdílet. Nemyslím si, že je to oficiální jméno, jen můj osobní názor. Má sladké bramborové hranolky, cibulové brčka, hranolky na boty a smažené okurky. A přichází se čtyřmi omáčkami na boku – nějaký ozdobný česnekový ranč, BBQ, sladký Asijský a křenový mayo.

Požádal jsem o modrý sýr na boku a oni mě úplně spojili. Moje volba oblékání byla Chipotle Aoli. Jednou z věcí, které musím říci, jsou všechny omáčky u pultu jsou opravdu dobré. Vyzkoušeli jsme 6 různých druhů mezi hranolkami, obvazem a Benovou omáčkou. Všechny se mi líbily.

Veggie Burger byl také opravdu dobrý! Jsem o vegetariánských hamburgerech, když vidíte, co je v nich. Chutné město.

Toto místo Burger je po celém SoCal, Arsenal FC Dres takže pokud chcete navštívit, najdete místo ve vašem okolí. Jsou také v Irsku – náhodné.

Určitě bych to doporučil, pokud nic jiného – pro samotné cibulové brčka. Ano, byly lepší než sladké bramborové hranolky!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Nejlepší proteinové tyče pro běžce- co jíst před a po běhu

Nejlepší proteinové tyče pro běžce- co jíst před a po běhu

Nejlepší proteinové tyče pro běžce. Co jíst před běh, po běhu a občerstvení. Moje 5 nejoblíbenějších barů a rozpadu výživy

Světle zakysaná smetana enchiladas- snadný recept na týdenní noc

Světle Atletico Mineiro Dres zakysaná smetana enchiladas- snadný recept na týdenní noc

Snadný recept Enchiladas, který je naplněn zdravými ingrediencemi! Tato lehká mexická klasika je skvělá večeře a dělá

Snadný recept na chvění

Snadný recept na chvění

Kalifornie Date Shake Recept Zdravá aktualizace! Snadná a lehká verze klasického kalifornského rande poblíž Palm Spri

Lehký hash hnědý kastrol recept-aktualizace na klasiku

Lehký hash hnědý kastrol recept-uPdate na klasiku

Light Hashbrown Casserole Recept. Pototoza jsou pro běžce skvělé palivo a tento recept je rychlá snídaně, která pomáhá palivu

Co jím za den – pro běžce

Co jím za den – pro běžce

Co jím v denním videu od běžce. Jídlo deníku všeho, co jsem jedl jednoho dne, snídaně, oběd, večeře a občerstvení. Plus návrhy na mé Tuniská fotbalová reprezentace Dres oblíbené výrobky jídlo

Air Frity Mojo Brambory Recept

Air Frity Mojo Brambory Recept

Recept Air Fryer Mojos. Snadný recept na brambory mojo ve vzduchovém fritéze. skvělé palivo pro běžce a pomoci vám zasáhnout

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.