Vegas je zpět! Tentokrát byl Ben dům, aby viděl své cesty Spidercat …

Moje odpolední občerstvení bylo banán s PB a vitatop. Bylo to příliš heavy carb a také mě hodil do hladového šílenství do Anglická fotbalová reprezentace Dres 5:30. Při večeři jsem snědl kousek chleba s babybel.
Moje nejnovější videa

Zlatý retrívr si nevezme jeho pilulky!

Více videí

0 sekund 2 minut, 19 sekund

Další
Rekapituje podcast od 6. srpna
07:26

Žít
00:00
08:21
02:19

Udělal jsem nejlepší vaječný sendvič vůbec! Koupil jsem krůtí slaninu pro speciální recept na Valentýna (brzy) a chtěl jsem ji dnes večer poskytnout vířivost. Nejím „skutečnou“ slaninu, takže to byla nová léčba druhů. Stále si nemyslím, že maso je moje věc, ale teď se to snažím přijít. Očekávejte zdlouhavé publikování o mých myšlenkách na to v blízké budoucnosti

Navrhl jsem vejce smíchnou krávou, kečupem a chléb s želé. Jsem do této fáze nazvanou: „Jelku na cokoli dám. Už jste to někdy vyzkoušeli? Je to dobré.

Pomozte mi na to: poprvé jsem šel chytit bagel tenký pro Brazilská fotbalová reprezentace Dres tento sendvič, když jsem si uvědomil, že by to bylo mnohem lepší s „skutečným“ chlebem. Ale část mě váhala. Myslel jsem – proč používat „skutečný“ chléb, když mohu použít Thins pouze pro 110 kalorií?!

Cítil jsem se provinile za používání vyššího cal chleba, když jsem měl mnohem více možností přátelského k dietnímu plánu. Nelíbí se mi, že většinu času používám sendvič nebo bagel, ale když chci skutečný kus chleba, neměl bych se z toho cítit chudý.

Stalo se to někomu jinému ???

Po večeři jsem měl nějaké studium, ale skončil jsem kývnutím! Náhle jsem se probudil a také jsem Inter Milan Dres popadl první léčbu, kterou jsem viděl – Reeseovo srdce PB, které jsem dostal pro Ben. (Na svou obranu jsem ho koupil mnohem více než jeden.)

Neměl jsem hlad. Byl jsem za to unavený, stejně jako to bylo příliš rychle. Pak jsem šel jíst nějaké cereálie (protože to je to, co dělám, když jsem unavený). Naštěstí jsem se zastavil v příliš velkém poškození. Ale já jsem na sebe smutný, protože chápu mnohem lépe než tohle. Vypískat.

Trader Joe je úterý!

Tyto zmrzliny Mochi jsem dostal pro Ben, protože miluje všechno kokos. Tyto zmrzliny jsou mléčné výrobky zcela zdarma a také přicházejí v mango, kokosu i čokoládě. Vyzkoušel jsem je a nikdy jsem se nemohl potěšit v žvýkacím venku, ale někteří lidé to milují.

Když už mluvíme o … toto je skvělý krátký článek o tom, co získat a co přeskočit z TJ.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

15 Rychlých nápadů na občerstvení

15 Rychlých nápadů na občerstvení

Co jíst, než běžíte, a kdy jíst. 15 Rychlých nápady na svačinu pro nové běžce a také trénink na půlmaratonu

přesně jak zastavit špatný praxe – 126

přesně jak zastavit špatný praxe – 126

Trik, který zastaví nad jídlem, jedení nebo ještě jeden špatný zvyk. Nejlepší intuitivní stravovací tip, který vám pomůže vykopat dietní plán a

PB a čokoládové jogurtové občerstvení pro jeden recept

PB a čokoládové jogurtové občerstvení pro jeden recept

PB čokoládový jogurt recept. Ošetřte pro jednoho s arašídovým máslem a čokoládou – zdravé občerstvení plné bílkovin i uzdravení

Co jsem dnes jedl- deník potravin

Co jsem dnes jedl- deník potravin

Ahoj! Dnešní kontrola Instagramu v publikaSH je potravinový deník. Je to už tak dlouho, co jsem udělal celý den jídla … Nicméně to je poplatek

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Přesně jak se milovat, zatímco se vylepšujete. Pozitivita těla při zhubnutí nebo jít po cíli. Tipy, jak přesně jak

Q&A -May Part 2 – Přinesou své děti běžet? přesně to, jak zůstávám motivován k zdravému stravování …

Q&A -May Part 2 – Přinesou své děti běžet? přesně to, jak zůstávám motivován k zdravému stravování …

Ahoj! Jak to jde? Mám od vás nové kolo otázek i vašich virtuálních běžících kamarádů! To bylo několik skvělých q

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.