Můj nejlepší dobrý přítel Cindy je alergický na kočky. Má řadu špatných alergií a kočičí kožešina je na seznamu věcí, kterým se musí vyhnout. To je významný problém, protože je A.) Můj jediný dobrý přítel i B.) Mám kočku. Co tedy mám dělat? Nemohu se zbavit svého nejlepšího dobrého přítele a také Athletic Bilbao Dres se nemohu zbavit své kočky (kdo není ve skutečnosti můj 2. nejlepší dobrý přítel, ale rád bych si udržel v situaci, kdy mám problém s myší).

Naštěstí Cindy a také jsem musel nabídnout s tím, že jsme super protiklady, protože jsme byli mladí a také jsme objevili, jak přesně učinit druhou osobu pohodlí. Zajišťuje, aby její lednička byla zásobena tunami jídla, když přijedu, a také se ujistím, že provedu extrémně úplné čištění kočičích-fur, než přijde. Výložník.
Moje nejnovější videa

Co jím za den – Runner Edition
Co jsem jedl za den. Potravinový deník od běžce, který v současné době trénuje na maraton nebo půlmaraton. Snídaně, oběd, večeře a občerstvení plus tipy.

Více videí

0 sekund 14 minut, 26 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 1
03:12

Žít
00:00
08:21
14:26

Když jsem se nedávno zabýval Flonase® Sensimist ™ na tomto publikovaném tipech pro běh s jarními alergiemi – napadlo mě, že Cindy by měla tento sprej vyzkoušet. Jedna věc vedla k dalšímu i dnes sdílím tipy na to, jak přesně připravit svůj domov na hosta, který je alergický na kočky (když máte kočičí obli, pokud nemáte kočičí, můžete jen mít Váš alergický dobrý přítel přijde, ale měli byste se opravdu dostat kočičí, protože jsou skvělé, ale ne tak skvělé, že to frustruje, víš?).

Jak připravit svůj domov na hosta s alergiemi kočičí

1. Využijte úklid úrovně

Vyčistěte se s dalším zájmem o oblasti, kde se vaše kočičí hodně visí.

Vakuum i MOP.

Otřete obtížné povrchy, kde mohou být kočičí vlasy.

Na upřednostňovaném místě podřimování vaší kočky použijte trochu loketního mastnoty

Zvažte otřesení kočky se zvláštním rukanem nebo čistě, abyste se zbavili další kožešiny, než začne novou cestu

2. Zaměřte se na to, kde bude váš host viset

Vysaďte gauč i židle zakryté materiálem.

Otřete obtížné povrchy i židle.

Použijte lint válec k konečnému běhu s jakýmkoli typem toulavé kožešiny.

Tip: Poskytněte své kočičí přikrývku (nebo použijte jednu, kterou již přijali jako své oblíbené) a motivovali je ke spánku na této přikrývce, když na gauči. Poté to odložte, když skončí váš host.

3. Zóna volné kočky.

Vyberte si zónu zdarma, kde není vaše kočičí povolena (alespoň když jsou hosté s alergiemi na kočičích).

Udržujte kočičí zavřenou v jednom prostoru a/nebo jim poskytněte další místo, kde se můžete setkat.

Držte se vaší možnosti poté, co jste se zbavili této oblasti kožešin.

Tip: Kočičí NIP je opravdu skvělý podplatný nástroj.

4. Odstraňte vzduch

Vyměňte vzduchový filtr a/nebo získejte stroj na vzduchový filtr.

Vysuňte prostory, kde bude váš dobrý přítel otevřením oken, než přijdou.

Pokud máte kočičí byt nebo poškrábání umístění venku nebo zastrčené.

Zeptejte se svého hosta, zda můžete udělat něco pro přípravu, aby byly pohodlné.

Vegas není šťastný z toho, že je však nepříjemný, stejně tak pro něj Chelsea FC Dres chudý …

5. Mají připravené nápravná opatření.

Ujistěte se, že Mistrovství světa ve fotbale Dres váš host chápe, že vstupují do domu s kočičí – i když jste důkladně vyčistili.

Připomeňte jim, aby přinesli jakýkoli typ alergických pomocných nástrojů, které potřebují.

Všiml jsem si, že Bundle Flonase® Sensimist ™ uvedl, že funguje na alergiích na zvířata, takže jsem to zmínil o svém BFF a také jsem jí řekl, že si tu nechám, abych ji mohl využít, až přijde příště.

Cindy se líbilo, že se jedná o nosní sprej a také ne pilulka, protože se zdá, že ti trvají déle, než začali pracovat. Líbilo se mi, že přišla, stejně jako jsme sledovali staré epizody Broad City, protože právě našla tu show a mám pocit, že jsem viděl přesně stejné 4 epizody i nad.

Flonase® Sensimist ™ můžete získat na CVS Pharmacy. Zkontrolujte videa přesně o tom, jak to funguje a více zde. Stejně jako dodržovat #SensiMistAtCVS na Twitteru a Instagramu pro další.

Otázka: Máte kočku? Jste alergičtí na kočky?

Cindy a jeden z jejích synů mají sezónní alergie a také jsou alergické na kočky, takže se snažím udělat tento kočičí čištění, než přijdou.

Zveřejnění: Jsem hrdý na to, že mohu spolupracovat s CVS Pharmacy, abych pomohl šířit slovo o tom, jak přesně #Begreater s #SensiMistAtCvs. Všechny názory jsou moje vlastní, stejně jako všechny produkty prohlašují nebo podrobnosti o programu sdílené by měly být ověřeny na cvs.com nebo s příslušnými výrobci.

Pošlete mi sešit

11Save

Sdílení se stará!

11Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.