Ahoj! Je to 26 dní až do La Marathonu a 55 dní až do Bostonského maratonu. To je tak brzy. Je mi nervózní přemýšlet o tom, jak rychle se objevují !! Ale musím se držet na trati a dělat trochu odpočítávání mi pomáhá zapamatovat si, že potřebuji trénovat a spát a jíst a dýchat a pít a pít, jako bych trénoval na spoustu nadcházejících závodů.

K zraněním může přispět na trati s tréninkem, odpočíkem a správnou výživou. Vypískat. Takže, i když se mi líbí jen „hrát to po uchu“ s mým během, opravdu se snažím držet plánu tréninku, který jsem dal dohromady.
Moje nejnovější videa

Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
Recenze nové knihy Jessica Simpsonové – otevřená kniha. Zpěvačka a podnikatelka rozlijí tajemství a v zákulisí překvapí vše ve své paměti.

Recenze The Audible Book – Jessica Simpson to čte sama! Navíc existují bonusové písně, když získáte zvukovou verzi!

Více videí

0 SS Lazio Dres sekund 6 minut, 5 sekund

Další
Učení ze špatného běhu
03:48

Žít
00:00
08:21
06:05

Dostal jsem syndrom It Band asi před šesti lety poté, co jsem spustil Marathon Disneyworld. Po zranění se po závodě zaklepalo na mé dveře ve formě bolesti kolen. V týdnech následujících po maratonu jsem začal dostávat bolest kolena, která mě zastavila v mých stopách asi kilometr nebo dva do mého běhu.

Dostal jsem MRI, viděl jsem svého lékaře a nakonec jsem byl postoupen fyzioterapeutovi.

PT řekl, že nemohu běžet 6 týdnů.

ŠEST TÝDNŮ.

To bylo zničující. Vlastně jsem plakal. Bolest, že nebyla schopna běžet, byla horší než moje bolest kolena!

Po dobu šesti týdnů jsem namrzl koleno, nechal jsem to nahrávat, namísto běhu se v ukončení tělocvičny vzal do tříd, viděl jsem fyzioterapeuta a nechal jsem se spadnout do jeskyně smutku, z níž mě mohla dostat jen běh.

Proč jsem se zranil?

Neexistuje žádný snadný způsob, jak to říct … můj PT řekl, že to byla pravděpodobně kombinace, že není plně připraven běžet 26,2 mil a moje IT skupina je příliš těsná. Navíc existovaly nějaké svalové nerovnováhy, na kterých by mohlo přispět.

Jakmile jsem byl vyčištěn, abych utekl, musel jsem se pomalu stavět zpět. Bylo trochu odrazující vidět, jak velkou kondici jsem ztratil za jen asi 7 týdnů.

Ale miluji běh a chtěl jsem se k tomu vrátit – tak jsem udělal práci.

Z této zkušenosti jsem se také hodně naučil.

Moje běžící zranění mě naučilo:

Protahovací a silový trénink jsou zásadní pro trénink maratonu a půlmaratonu.

Dny odpočinku jsou zásadní pro vyhýbání se zraněním. Vaše tělo potřebuje čas na odpočinek a zotavení.

Běh plného maratonu není jen náhodný, roztomilý malý koníček. Pokud děláte atletické věci se svým tělem – zacházejte s nimi jako s sportovcem.

Neběží na hovno.

Nevybraněte svůj smutek a zklamání z toho, že Watford FC Dres neběží na lidi kolem vás. Najděte něco jiného, ​​co vás dělá, takže vás Manchester United Dres na chvíli potěší.

Kromě běhu existují i ​​jiné formy cvičení, které jsou zábavné. Chvíli jsem si vzal kickbox a točení.

Vaše tělo je úžasné a může vás nést na 26 mil, zranit se a vrátit se z toho všeho, aby znovu běžel. Trvá toho hodně, než se toho tolik běží. Přestavět zraněné svaly a kosti a smutná srdce vyžaduje hodně, ale můžete to udělat.

Bylo velmi smutné, že jsem byl namontován z běhu – ale nemělo by to být zaměření. To bylo tolik vedlo k tomuto zranění, že moje tělo udělalo = stovky kilometrů běhu v teplu, sněhu, dešti, vlhkosti … Byl jsem vděčný za všechny dobré věci a to mi pomohlo udržet nadějné.

Když si pamatuji, že jsem nebyl schopen běžet 7 týdnů – ale běžel jsem 100 týdnů před tím – to pomáhá udržovat to v perspektivě.

A návrat z syndromu kapely mě mnohem více uvědomil zásadní věci, které pomáhají zastavit zranění.

Pokud máte syndrom IT Band, navštivte lékaře, aby se ujistil, že je to ideální diagnóza, a zjistěte, zda můžete získat doporučení fyzioterapeutovi.

Tipy pro léčbu syndromu It Band:

1. Přestaňte běžet. Běh na zranění to nikdy nepomůže zlepšit se rychleji.

2. Rýže – odpočinek, led, komprese, výška.

V tomto případě by komprese mohla fungovat ve formě nahrávání.

Tip: KT páska je #1 go-to k tomu a mají videa a pokyny online o tom, jak aplikovat pásku.

3. Stretch a vlastní masáž.

Udělejte jemně IT pás a kyčle, které pomohou minimalizovat některé tahání na koleno. Nedělejte žádné pohyby, které by to bolí. Podráždění již zanícené oblasti nepomůže bolesti nebo otoku zmizet.

Zvažte pěnovou válcování po dobu několika minut najednou a postupně se hromadí.

4. Zaměřte se na zotavení co nejvíce. To zahrnuje – další kurikulární aktivity, odpočinek, výživu a další.

Noste podpůrné pohodlné boty – i když neběžíte. Možná budete chtít přeskočit žabky a paty na chvíli.

Pokud pomáhá KT páska nebo kolenní ortéza – noste ji podle potřeby (nejen při cvičení).

Získejte dost odpočinku. To zahrnuje spánek a jen odpočívat od nadměrného cvičení obecně. Dejte svému tělu čas na uzdravení.

Učinit výživu prioritou.Jezte dostatek bílkovin, sacharidů a zdravých tuků. Jezte své ovoce a zeleninu. Zacházejte se svým tělem dobře.

Otázka: Měli jste běh nebo sportovní zranění? Co to bylo a jak jste se zotavili?

Pošlete mi sešit

25Save

Sdílení se stará!

25
Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.