Globální advokátní kancelář Hogan Lovells zastupoval Rob Walton, Carrie Walton Penner a Greg Pennerovou v dohodě o nákupu a prodeji oznámené 7. června pro rodinu Walton-Penner Family Získat Denver Broncos z Pat Bowlen Trust.

Tým Hogan Lovells Deal byl veden partnery Matt Eisler, vedoucí globální sportovní skupiny firmy, a Russell Hedman, oba se sídlem v kanceláři firmy Denver.

Ve společnosti Hogan Lovells provedli Eisler a Hedman dopolední dohody ve sportovním průmyslu ve firmě, včetně dvou transakcí s nejvyšší hodnotou v americké sportovní historii – jmenovitě tato transakce Denver Broncos a prodeje Brooklynských sítí NBA v roce 2019.

Matt Eisler

Jako vedoucí člen vysoce uznávané firemní a finanční praxe se Eisler zaměřuje na komplexní firemní transakce ve sportovních, zábavních a technologických odvětvích. Je známý pro svou populární praxi zajišťující vítězné výsledky pro záležitosti týkající se přeshraničních pronásledování, profesionálního sportovního týmu a akvizic v místě konání, správu ligy a záležitosti dodržování předpisů, Bologna FC 1909 Dres pojmenování práv a sponzorství, společných podniků a taktických financování a financování.

Klienti těží z význačné zkušenosti společnosti Eisler s řadou nejvýznamnějších transakcí ve sportu a zábavě. Mezi jeho úspěchy patří prodej Brooklynských sítí NBA, vytvořený The Wall Street Japonská fotbalová reprezentace Dres Journal jako „nejvyšší cena zaplacená za americkou profesionální sportovní franšízu“ a akvizice Oracle o pojmenování práv na San Francisco Giants Park, nyní známé jako Park Oracle Park. Vedl také tým, který doporučil společnost Roku, Inc. po získání výlučných obsahových práv na oceněné programování Quibi, a rozšířil platformu tak, aby byla jednou z nejvýznamnějších streamovacích služeb ve Spojených státech Feyenoord Dres a dosáhla odhadovaných 61,8 milionu lidí v roce 2020.

Eisler je důvěryhodným partnerem rozmanité globální klientské základny v rámci sportu, zábavy a technologie, včetně například Arctos Capital Partners, Oracle, Brooklyn Sports and Entertainment, Blue Pool Capital, J Tsai Sports, San Antonio Spurs, UnitedHealth Group, Optum, Roku a Onexim Sports and Entertainment.

Eisler působí v popředí průmyslu a je také pravidelným řečníkem, spisovatelem a komentátorem současných právních otázek souvisejících se společností sportu a zábavy, mnohokrát v publikacích Hackney.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.