Advokát pro Greenberg Traurig, představí jedna z mnohem aktivnějších advokátních kanceláří v prostoru eSports na nadcházejícím summitu společnosti Esports 18.-20. října-20. října-20. října V Las Vegas na téma „Slon v místnosti: mohou se týmy esportů stát životaschopnými komerčními podniky?“

Panelová diskuse začíná ve středu 20. října v 13:15. a trvá do 13:50.

Panel je popsán následovně:

Odvětví eSports je vzkvétající globální společnost s celosvětovým publikem rostoucí exponenciálně každý rok. Vzhledem k tomu, že průmysl nadále vidí obrovský růst v globálním měřítku, zůstává otázka pro Watford FC Dres mnoho investorů: Existuje životaschopný model společnosti pro týmy esports, aby se staly lukrativními podniky? Tato diskuse West Ham United Dres prozkoumá vývoj esportů jako společnosti se zvláštním zaměřením na příležitosti zpeněžení v tomto odvětví a životaschopnost týmů esports jako komerční podniky.

Připojte se k akcionáři Greenberg Traurig David Schulman, spolupředsedou Video Games & Esports Practice, který bude sloužit jako moderátor pro diskusi s Adamem Rymerem, generálním ředitelem Envy Gaming, Inc.; Leicester City Dres Todd Harris, partner, Ghost Gaming; a Greenberg Traurig Corporate akcionář Tom Woolsey. Panelisté prozkoumají úvahy při vstupu do světa fundraisingu a investování esports, dlouhodobých růstových příležitostí a mnohem více týkající se esportů jako firemního podniku.

Mnohem více na konferenci navštivte: Shrnutí událostí – ESPORTS Company Summit 2021 (esportsbiz.com)

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.