ahoj! potěšeno v pátek!

Tento týden byl pro mě hektický, ale jsem skoro dohnán s tím, co jsem minulý týden na Floridě odložil.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Journal Den 4 Zkontrolujte

Více videí

0 sekund 1 minuta, 21 sekund

Další
Než jsme byli cizí recenze
09:42

Žít
00:00
08:21
01:21

Dnes ráno jsem bojoval s SkinnyRunnerem o tom, že se mě snažila přimět k tomu, abych provozoval bláznivý kopcovitý závod. Pak jsem se rozptýlil a šel jsem na běh. No, objevila mě!

Nastal jsme, abychom běhali přesně stejnou cestou, stejně jako pár kilometrů dohromady! skóre jednoho za osud.

Den Bostonského maratonu bombardování světa silničních závodů se změnil. Je to smutné, ale sport, který je založen na obtížném sebe sama po vašich mezích, fundraisingu pro neuvěřitelné spouštěče a také šíření podobného běhu se skutečně otřeseno. Měl jsem tam kamarády (díky bohu, že byli všichni v pořádku). Dostal jsem telefonní hovory od svých kamarádů a také pro domácnost, když jsem tam byl. Opravdu to zasáhlo domů.

Naštěstí jsou maratonské běžci neúprosnou skupinou lidí. Nezastaví se. Přehlídka tedy bude pokračovat.

Podzimní maratónová sezóna je nejlepší, největší sezóna pro obrovské 26,2. Mezi mnoha dalšími je maraton Chicago, Maraton Marine Corp a New York City Marathon. Závodní organizace však musely tyto zásady trochu upravit, pokud jde o některá bezpečnostní opatření, která odpovídá Bostonu.

To je to, co naznačuje pro běžce i pro jejich diváky …

1. Zkontrolujte zařízení – Pokud se chystáte zkontrolovat vybavení, musí být v odstranění plastového sáčku dodávaného závodem. Hodně času je dostanete na Expo.

(zdroj)

2. Bude mnohem více kontrol zavazadel. Běžci i diváci budou mít své Southampton FC Dres výrobky zkontrolovány na výstavě, závodě a také, aby se dostali do konkrétních aktivit spojených s rasy. Nepřiveďte tašky, které to opravdu nevyžadujete, protože to pro všechny bude zpomalit proces. Mnoho závodů navrhuje jednu tašku, ne větší než kabelka. Nebo zamrán, pokud jste chlap.

3. Camelbacks i batohy nebudou povoleny na mnoha závodech. *Kočky nejsou s největší pravděpodobností povoleny, ale prohlédnu si, než ho zabalím do své tašky.

Co? Nemůžu jít?! Není vpohodě.

Můžete využít ruční lahve na vodu i hydratační pásy (jako ty, o kterých jsem mluvil ve svém vlogu). Camelbacks i batohy však nebudou povoleny.

4. Pokud si nejste jisti, co vaše rasa povolí nebo nepovolí – zkontrolujte web a opravdu otevřete všechny ty e -maily, které odesílají před závodem. Všechny závody musí mít své politiky a také aktualizované informace o zabezpečení na webu dobře ve vývoji dne rasy.

Pokud jste trénovali s camelbackem nebo batohem, vyžadujete, abyste objevili ASAP, pokud to vaše rasa umožní. Pokud ne, vyžadujete objevení nové metody hydratace.

Musíte zabalit svůj ozubené komory, aby pochopil, že bude muset ve tvaru v čirém plastovém sáčku. Nepřiveďte nic, co nepotřebujete.

Zde je několik možností:

Nathan Quick Draw Hydratation Handheld

Hydratační pás směsi Nathan Path Mix

Informace o zabezpečení maratonu námořního sboru UNAM Pumas Dres s autorizovanými i zakázanými předměty.

Maraton z New Yorku zde obsahuje seznam zakázaných produktů.

SOUVISEJÍCÍ: Aktualizace od jedné z amputovaných obětí bomby Boston Marathon. pomocí WSJ

Jeden trpící hledá mnohem větší podporu fondů. pomocí Washington Post.

Jak bombardování Boston Marathon ovlivní silniční závody. prostřednictvím běžeckého světa.

Otázka: Myšlenky? Změnil bombardování Boston Marathon přesně to, jak se cítíte o obrovských silničních závodech?

Pošlete mi Manchester United Dres sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.