Ahoj! Jak to jde? Tady to jde dobře, kromě toho, že jsem se probudil uprostřed noci a nemohl jsem se vrátit spát. Ugh. Nakonec jsem zůstal vzhůru, když jsem na pár hodin dohnal e -mail. Od té doby, co jsem byl nahoře, jsem měl nějaké Cheerios a kávu. Myslel jsem, že se chystám jen na „sílu“, ale nakonec jsem se trochu vracel do postele.

Když jsem byl na skutečné, běžel jsem 5 mil. Byl to drsný. Neměl jsem dost spánku a nohy mi bylo těžké a prostě jsem se cítil mizerně. Vypískat. Ale nic velkého. Zítra běží znovu a uvidíme, jak to jde.
Moje nejnovější videa

Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
Během vypuknutí koronaviru tipy pro běh nebo chůzi venku. Musíte nosit masku obličeje a nejlepší možnosti pro běžce.

Více videí

0 sekund 7 minut, 15 sekund

Další
Cestovní Jane Recenze
08:01

Žít
00:00
08:21
07:15

Po Real Sociedad Dres run-run snídani byla docela lahodná otevřená vaječná sendvič s tváří. Používal jsem nové sendvičové rozpětí Sabra na všechno a to je další úžasné kombo. Vlastně jsem se nemohl rozhodnout, zda je to považováno za fantastický přípitek nebo otevřený sendvič? Ať tak či onak, bylo to skvělé.

Ve zprávách Mango … právě teď jsou úžasné.

V obchodě s 99 centrem jsem našel několik obrovských obrovských obrovských mango. Toto skóre způsobilo můj týden!

Super snadný recept na kuře česneku pomocí česnekové omáčky Trader Joe (namísto houbové polévky). To dělá dost pro 4 jídla. Pokud nevaříte pro Atletico Madrid Dres čtyři lidi, rozdělíte to na rychlý oběd nebo večeři další den. Nebo ji vložte do bezpečného nádoby na mrazničku a uložte jej jako zmrazené jídlo pro budoucnost.

Snadný krémový recept na kuře a brambory

Inspiroval mě recept, který Ben’s fam dělá s kuřecím a konzervovanou houbovou polévkou. Použil jsem česnekovou vaření a vařilo omáčku od Trader Joe’s.

Ingredience: 4 vykostěná kuřecí prsa, 4 šálky omyté a nasekané brambory, každý.

Pokyny: Pre-Hehen pec na 350 stupňů. Zahřejte 2 TB olivový SSC Napoli Dres olej a vařte nasekanou cibuli, mrkev a celer, dokud nebude měkká. Sezóna s S&P. Přidejte houby a vařte.

Hodit nasekané brambory olivovým olejem, solí a pepřem.

Rozložte je na dně namazané kastrolky. Ochrušte kuře s S&P a umístěte na brambory. Top s vařenou zeleninou. Nalijte omáčku na celou věc, zakryjte fólií a pečte po dobu 45 minut, odstraňte fólii a pečte dalších 15 minut, nebo dokud se kuře vaří a brambory nedokončí.

Užívat si!

Jsem tak šťastný, když hodím dohromady nový recept a vyjde to úžasné. A tohle mě dělá mimořádně nadšené, protože to bylo super snadné a udělalo tuny zbytků. V životě jsem si uvědomil, že příprava jídla je skvělá pro líné lidi. Nebo přinejmenším výroba jídla navíc, když vaříte, je skvělý nápad, pokud chcete být líní a jen příští den něco zahřejte a něco jíst. Což dělám.

Takže jsem dělal zbytky tohoto jídla a na chvíli jsem nastaven. Výložník!

Otázka: Máte dnes večer zbytky nebo nové jídlo?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

Tacos Shrimet Shrimet s krémovou koriandrovou omáčkou

Tacos Shrimet Shrimet s krémovou koriandrovou omáčkou

Snadný recept na plechový list s krevetami tacos. Lehké krevety tacos s omáčkou koriandr smetany zabalenou proteinem a završenou W

Světle zakysaná smetana enchiladas- snadný recept na týdenní noc

Světle zakysaná smetana enchiladas- snadný recept na týdenní noc

Snadný recept Enchiladas, který je naplněn zdravými ingrediencemi! Tato lehká mexická klasika je skvělá večeře a děláPizza omeleta recept-2 způsoby

Pizza omeleta recept-2 způsoby

Zdravá snídaně pizza omeleta recept s nízkým obsahem tuku skutečná kalifornská mozzarella. Recept na pizzu vejce na snídani, lun

Snadná snídaně pečená bramborová recept

Snadná snídaně pečená bramborová recept

Snadná snídaně pečená bramborová brambory jsou lahodná, živina hustá zelenina a skvělá volba, jak pohánět vaše wo

Air Frity Mojo Brambory Recept

Air Frity Mojo Brambory Recept

Recept Air Fryer Mojos. Snadný recept na brambory mojo ve vzduchovém fritéze. skvělé palivo pro běžce a pomoci vám zasáhnout

Snadné brambory s vroubkované receptem brokolice

Snadné brambory s vroubkované receptem brokolice

Snadné brambory s hřebeny s swapy receptury brokolice. Veggie zabalil recept na potluck pro rodiny s dětmi

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.